Обухівська районна рада
Обухівський район, Київська область

21 сесія

Перелік питань, що будуть розглянуті на пленарному засідання 21 сесії Обухівської районної ради сьмого скликання 
25 липня 2017 року
    

1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Обухівського району за І півріччя 2017 року.

2. Про прийняття у 2017 році із селищного бюджету селища Козин на 2017 рік до районного бюджету Обухівського району на 2017 рік коштів на засадах міжбюджетного трансферту (іншої субвенції) на здійснення видатків по Комунальному закладу Обухівської районної ради «Обухівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

3. Про прийняття у 2017 році із селищного бюджету селища Козин на 2017 рік до районного бюджету Обухівського району на 2017 рік коштів на засадах міжбюджетного трансферту (іншої субвенції) для Комунального закладу Обухівської районної ради «Обухівська районна стоматологічна поліклініка».

4. Про прийняття у 2017 році із селищного бюджету селища Козин на 2017 рік до районного бюджету Обухівського району на 2017 рік коштів на засадах міжбюджетного трансферту (іншої субвенції) на здійснення видатків по Комунальному закладу Обухівської районної ради «Обухівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

5. Про прийняття у 2017 році із селищного бюджету селища Козин на 2017 рік до районного бюджету Обухівського району на 2017 рік коштів на засадах міжбюджетного трансферту (іншої субвенції) для відділу освіти Обухівської районної державної адміністрації на здійснення видатків по Козинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.

6. Про прийняття у 2017 році із сільського бюджету села Старі Безрадичі на 2017 рік до районного бюджету Обухівського району на 2017 рік коштів на засадах міжбюджетного трансферту (іншої субвенції) для Комунального закладу Обухівської районної ради «Обухівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

7. Про прийняття у 2017 році із сільського бюджету села Старі Безрадичі на 2017 рік до районного бюджету Обухівського району на 2017 рік коштів на засадах міжбюджетного трансферту (іншої субвенції) для Комунального закладу Обухівської районної ради «Обухівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

8. Про затвердження розпорядження виконуючого обов’язки голови Обухівської районної державної адміністрації.

9. Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Обухівського району на 2017 рік.

10. Про внесення змін до рішення Обухівської районної ради від 23.12.2016 №345.16(ІІ).VІІ «Про районний бюджет Обухівського району на 2017 рік».

11. Про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Обухівського району на 2017 рік за перше півріччя 2017 року.

12.Про хід виконання Програми зайнятості населення Обухівського району на 2012 – 2017 роки за перше півріччя 2017 року.

13. Про хід виконання районної цільової Програми «Турбота» на 2017-2019 роки за перше півріччя 2017 року.

14. Про визначення об’єкту нерухомого майна спільної власності територіальних громад Обухівського району, що може бути переданий в оренду, та проведення вивчення попиту на об’єкт оренди.

15. Про визначення об’єкту нерухомого майна спільної власності територіальних громад Обухівського району по вулиці Каштановій, 52 в місті Обухів, що може бути переданий в оренду, та проведення вивчення попиту на об’єкт оренди.

16. Про визначення об’єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад Обухівського району по вулиці А.Малишка, 9 в місті Обухів, що можуть бути передані в оренду, та проведення вивчення попиту на об’єкти оренди.

17. Про передачу в оренду Головному територіальному управлінню юстиції у Київській області частини нежилих приміщень в будинку №2 по вулиці Київській в місті Обухів.

18. Про надання Обухівському районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді майна спільної власності територіальних громад Обухівського району на умовах позички (безоплатного користування).

19. Про продовження терміну оренди нежилого приміщення приватним нотаріусом Саєнко Е.В. та укладення договору на новий термін.

20. Про передачу в оренду управлінню Державної казначейської служби України в Обухівському районі Київської області частини нежилих приміщень в будинку №9 по вулиці А.Малишка в місті Обухів.

21. Про районний центр соціально-психологічної реабілітації дітей.

22. Про ліквідацію юридичної особи Комунальний заклад «Районний центр соціально-психологічної реабілітації дітей»

23.Про підвищення енергетичної ефективності об’єкту спільної власності територіальних громад Обухівського району.

24. Про надання згоди на безоплатну передачу до державної власності окремого індивідуально визначеного (рухомого) майна.

25. Про погодження звільнення Місевича Б.В. з посади директора Семенівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Обухівської районної ради Київської області.

26.Про тарифи на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії Комунальним підприємством «Обухіврайтепломережа» для потреб ІІ групи споживачів (бюджетні організації)

27. Різне.