Обухівська районна рада
Обухівський район, Київська область

24 сесія

Перелік питань, що будуть розглянуті на пленарному засідання 24 сесії Обухівської районної ради сьмого скликання 3 листопада 2017 року

1.Інформація начальника Обухівського відділу Головного управління Національної поліції в Київській області про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку в Обухівському районі.

2.Інформація начальника Обухівського відділу Києво-Святошинської місцевої прокуратури про стан законності в Обухівському районі, заходи щодо її зміцнення.

3.Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Обухівського району за дев’ять місяців  2017 року.

4.Про прийняття у 2017 році із сільського бюджету села Старі Безрадичі на 2017 рік до районного бюджету Обухівського району на 2017 рік коштів на засадах міжбюджетного трансферту (іншої субвенції) для відділу освіти Обухівської районної державної адміністрації.

5.Про прийняття у 2017 році із селищного бюджету селища Козин на 2017 рік до районного бюджету Обухівського району на 2017 рік коштів на засадах міжбюджетного трансферту (іншої субвенції) для Обухівської центральної районної лікарні.

6.Про прийняття у 2017 році із селищного бюджету селища Козин на 2017 рік до районного бюджету Обухівського району на 2017 рік коштів на засадах міжбюджетного трансферту (іншої субвенції).

7.Про прийняття у 2017 році із сільського бюджету села Підгірці на 2017 рік до районного бюджету Обухівського району на 2017 рік коштів на засадах міжбюджетного трансферту (іншої субвенції) для Обухівської центральної районної лікарні на заготівлю продуктів  харчування.

8.Про прийняття у 2017 році із сільського бюджету села Трипілля на 2017 рік до районного бюджету Обухівського району на 2017 рік коштів на засадах міжбюджетного трансферту (іншої субвенції) для відділу освіти Обухівської районної державної адміністрації на здійснення видатків по Трипільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Обухівської районної ради Київської області.

9.Про затвердження розпорядження голови Обухівської районної державної адміністрації,  розпоряджень виконуючого обов’язки голови Обухівської районної державної адміністрації.

10.Про внесення змін до Комплексної цільової програми розвитку культури, мистецтва, охорони культурної спадщини Обухівського району Київської області на 2017-2019 роки.

11.Про внесення змін до Комплексної цільової програми «Охорона здоров’я» на 2017-2019 роки.

12.Про внесення змін до рішення Обухівської районної ради від 23.12.2016 №345.16(ІІ).VІІ «Про районний бюджет Обухівського району на 2017 рік».

13.Про хід виконання Програми зайнятості населення Обухівського району на 2012 – 2017 роки за дев’ять місяців 2017 року.

14.Про хід виконання заходів щодо реалізації районної цільової Програми «Турбота» на 2017-2019 роки за дев’ять місяців 2017 року.

15.Про хід виконання Комплексної цільової програми «Охорона здоров’я» у 2017-2019 роках за дев’ять  місяців 2017 року.

16.Інформація директора Обухівського районного центру творчості дітей та юнацтва щодо створення необхідних умов у навчанні, вихованні та розвитку особистості учнів у позаурочний час.

17.Про надання дозволу Комунальному закладу Обухівської районної ради «Обухівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на передачу майна спільної власності територіальних громад Обухівського району на умовах позички (безоплатного користування).

18.Про визначення об’єкту нерухомого майна спільної власності територіальних громад Обухівського району по вулиці Каштановій, 52 в місті Обухів, що може бути переданий в оренду, та проведення вивчення попиту на об’єкт оренди.

19.Про визначення об’єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад Обухівського району по вулиці Київській, 117 в місті Обухів, що можуть бути передані в оренди, та проведення вивчення попиту на об’єкт оренди.

20.Про надання Обухівській центральній районній лікарні дозволу на передачу в оренду нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Обухівського району.

21.Про продовження терміну оренди нежилих приміщень Комунальним закладом Київської обласної ради «Київське обласне бюро судово-медичної експертизи» та укладання договору оренди на новий термін.

22.Про надання Обухівській центральній районній лікарні дозволу на списання з балансу окремих основних засобів.

23. Про передачу в оренду Головному управлінню Держгеокадастру у Київській області частини нежилих приміщень в будинку № 9 по вулиці А.Малишка в місті Обухів

24.Про надання Обухівському районному центру культури і дозвілля дозволу на передачу в оренду нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл,  селища, міста Обухівського району.

25.Про безоплатну передачу об’єктів із спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Обухівського району Київської області до комунальної власності територіальної громади села Трипілля.

26.Про розгляд клопотання приватного нотаріуса Обухівського районного нотаріального округу Київської області Саєнко Е.В.

27.Про продовження терміну оренди нежилих приміщень Витачівською сільською радою Обухівського району Київської області та укладання договору на новий термін.

28.Різне.

   - про формування персонального складу тимчасової депутатської комісії  з інвентаризації  земельного фонду Обухівського району.