Обухівська районна рада
Обухівський район, Київська область

28 сесія

Перелік питань,
що будуть розглянуті на пленарному засіданні двадцять восьмої сесії Обухівської районної ради сьомого скликання
16 березня 2018 року

 

 1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Обухівського району на 2017 рік

 2. Про затвердження обсягу вільного залишку бюджетних коштів районного бюджету Обухівського району станом на 1 січня 208 року.

 3. Про прийняття у 2018 році із селищного бюджету селища Козин на 2018 рік до районного бюджету Обухівського району на 2018 рік коштів на засадах міжбюджетного трансферту (іншої субвенції).

 4. Про внесення змін до рішення Обухівської районної ради від 26 січня 2018 року № 634.27.VII «Про прийняття у 2018 році із селищного бюджету селища Козин на 2018 рік до районного бюджету Обухівського району на 2018 рік коштів на засадах міжбюджетного трансферту (іншої субвенції) для відділу освіти Обухівської районної державної адміністрації».

 5. Про прийняття у 2018 році із сільського бюджету села Григорівка на 2018 рік до районного бюджету Обухівського району на 2018 рік коштів на засадах міжбюджетного трансферту (іншої субвенції) для відділу освіти Обухівської районної державної адміністрації».

 6. Про прийняття у 2018 році із сільського бюджету села Великі Дмитровичі на 2018 рік до районного бюджету Обухівського району на 2018 рік коштів на засадах міжбюджетного трансферту (іншої субвенції) для Комунального закладу Обухівської районної ради «Обухівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»

 7. Про прийняття у 2018 році із сільського бюджету села Трипілля на 2018 рік до районного бюджету Обухівського району на 2018 рік коштів на засадах міжбюджетного трансферту (іншої субвенції) для Комунального закладу Обухівської районної ради «Обухівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»

 8. Про прийняття у 2018 році із сільського бюджету села Трипілля на 2018 рік до районного бюджету Обухівського району на 2018 рік коштів на засадах міжбюджетного трансферту (іншої субвенції) для відділу освіти Обухівської районної державної адміністрації».

 9. Про затвердження розпоряджень голови Обухівської районної державної адміністрації та розпорядження виконуючого обов’язки голови Обухівської районної державної адміністрації

 10. Про затвердження Програми діяльності Обухівської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України на 2018-2019 роки.

 11. Про затвердження Програми фінансової підтримки громадської організації «Ветеранів та інвалідів Чорнобиля Обухівського району» на 2018-2019 роки

 12. Про затвердження районної програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції на сході України та членів їх сімей, сімей загиблих учасників АТО, учасників Революції Гідності та членів сімей загиблих таких осіб, родин, годувальники яких уклали контракт для проходження строкової військової служби на 2018-2019 роки.

 13. Про затвердження Програми діяльності Обухівської міськрайонної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) на 2018-2019 роки.

 14. Про затвердження районної цільової Програми забезпечення виконання рішень про стягнення коштів з всякої управління соціального захисту населення Обухівської районної державної адміністрації на 2018-2019 роки, прийнятих судами, а також іншими державними органами (посадовими особами), які відповідно до закону мають право приймати такі рішення.

 15. Про внесення змін до районної цільової Програми «Турбота» на 2017-2019 роки.

 16. Про затвердження районної Програми забезпечення Обухівською районною державною адміністрацією виконання повноважень виконавчої влади та реалізації делегованих Обухівською районною рай одою повноважень щодо забезпечення виконання заходів Програми соціально-економічного і культурного розвитку Обухівського району на 2018 рік.

 17. Про внесення змін до рішення Обухівської районної ради від 22.12.2017 № 626.26.VII «Про районний бюджет Обухівського району на 2016 рік».

 18. Про внесення змін до Програми соціально-економічного і культурного розвитку Обухівського району на 2018 рік.

 19. Про виконання Програми соціально-економічного і культурного розвитку Обухівського району на 2017 рік.

 20. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який доцільно враховувати у 2018 році при визначенні вартості будівництва об’єктів, що споруджуються із залученням бюджетних коштів.

 21. Про виконання у 2017 році районної цільової Програми «Соціальне партнерство на 2017-2019 роки».

 22. Про виконання Комплексної цільової програми розвитку культури, мистецтва, охорони культурної спадщини Обухівського району Київської області на 2017-2019 роки.

 23. Про хід виконання у 2017 році Обухівської районної програми «Шкільний автобус» на 2016-2020 роки

 24. Про виконання у 2017 році комплексної цільової Програми «Молодь і спорт Обухівщини» на 2017-2019 роки

 25. Про встановлення нормативів та порядку відрахування у 2018 році комунальними унітарними підприємствами, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Обухівського району Київської області, частини чистого прибутку (доходу) до загального фонду районного бюджету Обухівського району.

 26. Про надання Обухівській центральній районній лікарні дозволу на списання з балансу окремих основних засобів.

 27. Про надання Комунальній установі Обухівської районної ради «Обухівський районний трудовий архів» дозволу на списання з балансу окремої одиниці основних засобів.

 28. Про продовження терміну оренди нежилих приміщень ФОП Бобро І.В. та укладання договору оренди на новий термін.

 29. Про проведення вивчення попиту на об’єкт оренди по вулиці Каштановій, 52 в місті Обухів та по вулиці Київській, 1 в місті Українка.

 30. Про передачу Комунальному закладу Обухівської районної ради «Обухівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» нежитлових приміщень на умовах позички (безоплатного користування) для розміщення фельдшерсько-акушерського пункту в с. Витачів.

 31. Про проведення вивчення попиту на об’єкт оренди по вулиці Малишка, 9 в місті Обухів.

 32. Про надання Обухівській центральній районній лікарні дозволу на передачу в оренду нежилих приміщень Товариству з обмеженою відповідальністю «Аверс Мед».

 33. Про надання Обухівській центральній районній лікарні дозволу на списання з балансу житлового будинку № 3 по вулиці Наддніпрянській в селі Трипілля.

 34. Про продовження терміну оренди об’єкту нерухомого майна Комунальним закладом Київської обласної ради «Київський обласний археологічний музей» та укладання договору оренди на новий термін.

 35. Про розгляд клопотання Жуківцівської сільської ради.

 36. Про надання дозволу Комунальному закладу «Обухівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на невідокремлювані поліпшення в будівлях, що є спільною власністю територіальних громад Обухівського району та перебувають на балансі закладу.

 37. Про надання дозволу Комунальному підприємству «Обухіврайтепломережа» на технічне переоснащення котельні по вулиці В.Чаплінського, 3 в місті Обухів, що є спільною власністю територіальних громад Обухівського району та перебуває на балансі підприємства.

 38. Про затвердження передавального акту.

 39. Про затвердження передавального акту.

 40. Про затвердження ліквідаційного балансу.

 41. Про затвердження Порядку призначення керівників установ та закладів освіти Обухівської районної ради Київської області.

 42. Про затвердження Проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) межі села Семенівка Семенівської сільської ради Обухівського району Київської області.

 43. Про затвердження Проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) межі села Кулі Семенівської сільської ради Обухівського району Київської області.

 44. Про розгляд клопотання Фермерського господарства «АРКАДІЯ».