Обухівська районна рада
Обухівський район, Київська область

Привітали трударів полів і ферм

 

 Минулої п'ятниці у святковій залі Обухівського районного центру культури та дозвілля трударів полів і ферм добрим словом та нагородами, з побажаннями добра з Днем працівників сільського господарства щиро вітали голова Обухівської районної ради К.Шушаков, перший заступник голови районної державної адміністрації Р.Садовський, голова профкому працівників агропромислового комплексу району М.Демченко, начальник районного відділу культури і туризму Г.Чула та заступник Обухівського міського голови С.Клочко.

Особливого святкового настрою додало урочистостям внесення на сцену учасниками пісенного фольклорного жіночого гурту «Золоте зерно» короваю, випеченого із цьогорічного врожаю. У виконанні гурту звучали величальні народні пісні. Також свою майстерність демонстрували юні танцюристи ансамблю «Фаворит». Доповнили концерт виступи гостей свята, учасників вокально-інструментального фольклорного колективу з міста  Макарова «Козацькі джерела».

З особливою шаною і вдячністю з нагоди Дня працівників сільського господарства, кращих працівників були відзначено районними та обласними нагородами.

Подякою Київської обласної державної адміністрації нагороджено Матвієнка Валерія Володимировича, механізатора ТОВ «Світанок плюс», с.Григорівка.

Грамотою Київської обласної державної адміністрації нагороджено Іщенка Володимира Михайловича, столяра СВК «Долина плюс», с.Долина.

Подякою Київської міської державної адміністрації нагороджено Мисика Сергія Володимировича, головного ветеринарного лікаря ПАТ «Обухівське», м. Обухів.

Грамотою департаменту агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації нагороджені:
        Морозов Олександр Григорович, головний бухгалтер СВК «Германівське», с. Германівка;
        Зайченко Павло Петрович, слюсар з ремонту сільгосптехніки ТОВ «Олімп-Остриця», с. Копачів;
        Прибутько Лілія Валентинівна, оператор машинного доїння СТОВ «Україна», с. Семенівка.
 
Грамотою Обухівської районної ради та Обухівської районної державної адміністрації нагороджені:

СТОВ ''Україна", с. Семенівка:

Бойко Анатолій Максимович, головний лікар ветеринарної медицини,
Мельніченко Ольга Петрівна, головний зоотехнік,
Мальований Олексій Олексійович, головний агроном.

TOB "Жуківське"', с. Жуківці:

Некряч Юрій Миколайович, газоелектрозварювальник,
Клен Віктор Григорович, водій,
Гладуш Олександр Васильович, механізатор.

TOB "Світанок плюс", с.Григорівка:

Сорока Василь Іванович, головний агроном,
Ткаченко Станіслав Олександрович, механізатор;
Дремлюга Микола Іванович, механізатор;
Рябко Володимир Михайлович, механізатор;
Ляш Надія Іванівна, оператор машинного доїння;
Дерипащук Валентина Петрівна, завідуюча зернотоком;
Шкляр Вадим Петрович, бригадир овочевої бригади;
Ткаченко Микола Леонідович, водій.
 

ПАТ "Обухівське", м.Обухів:

Кузьменко Петро Петрович, ветлікар МТФ №2;
Бевз Євдокія Сергіївна, тваринник МТФ №2
Яковсець Володимир Миколайович, тракторист-машиніст відділку №1.
Коновал Володимир Миколайович, тракторист-машиніст відділку № 1.
Бірюшина Руслан Володимирович, тракторист-машиніст відділку №2.
Михайлюк Андрій Григорович, завідуючий автогаражем.
Івженко Уляна Анатоліївна, пенсіонерка
Коломійчснко Петро Дмитрович, пенсіонер.

TOB "ОЛІМП-ОСТРИЦЯ", с.Копачів:

Ратушснко Анатолій Сергійович, тракторист-машиніст.
Бахмацька Лілія Олександрівна, вагар.

ФГ «НІНА» с. Жуківці:

Довбиш Микола Васильович, електромонтер.
Новожицький Олексій Григорович, слюсар з ремонту техніки.

СВК"Долина Плюс", с Долина:

Мальков Руслан Сергійович, водій.
Захарчук Оксана Григорівна, головний бухгалтер.
Кіяниця Володимир Миколайович, тракторист.
Савенко Ірина Миколаївна, кухар.
Іщенко Наталія Юхимівна, працівниця птахоферми.
Тарасова Наталія Макарівна, працівниця цеху рослинництва.
Чепак Василь Юрійович, тракторист.

TOB "Інтерагроінвест — 2007", с. Красна Слобідка:

Верба Олег Михайлович, тракторист.
Грама Олексій Васильович, тракторист.
Грянка Петро Миколайович, водій.
Левченко Тетяна Миколаївна, кухонний робітник.
Цюкало Григорій Митрофанович, водій.
Юхименко Михайло Васильович, водій.
 

TOB "Інтерзерноком", с.Красна Слобідка:

Усманов Рустам Алікович, працівник комбікормового цеху.
Шофаренко Олег Олексійович, оператор соєвого цеху.

СВК "Заповіт Ілліча", с.Витачів:

Дикуша Іван Петрович, механізатор.

СВК "Германівський", с.Германівка:

Бойко Руслан Михайлович, механізатор.
Калита Вячеслав Вікторович, слюсар.
Семененко Наталія Василівна, бухгалтер.
Сушко Ігор Петрович, водій.
Тимченко Ніна Борисівна, вагар.

ПП "ВКФ Альянс", с.Халеп'я:

Онанасенко Микола Михайлович, тракторист.
Терпило Олександр Миколайович, зварювальник.

TOB «Укрземком», с.Великі Дмитровичі:

Слободянюк Валерій Олександрович, головний агроном.
Пересунько Олег Вікторович, головний інженер.
 
 

 

 

 

« повернутися до списку новин