Обухівська районна рада
Обухівський район, Київська область

Оголошення Обухівської районної ради

ОГОЛОШЕННЯ
про намір передачі в оренду об'єктів нерухомого майна
 

Обухівська районна рада Київської області, на підставі рішення районної ради від 25 липня 2017 року № 494.21.VIІ, повідомляє про намір передати в оренду нежитлові приміщення першого поверху будинку № 9 по вулиці А.Малишка в місті Обухів, що є спільною власністю територіальних громад Обухівського району:

         кімната № 12 площею 10,2 кв. м;

         кімната № 19 площею 25,6 кв. м;

         кімната № 52 площею 11,1 кв. м.

При наявності бажання ознайомитись із вищезазначеними об'єктами чи подати заяву про передачу їх в оренду, просимо звертатись протягом десяти робочих днів з дня опублікування цього оголошення до виконавчого апарату Обухівської районної ради за адресою: вулиця Малишка, 10, місто Обухів Київської області, 08700, кабінет № 1 «Приймальня» (перший поверх), довідки за телефоном: (045-72) 5-03-20.

Заяви приймаються протягом десяти робочих днів з дня опублікування цього оголошення.

15.08.2017

__________________________________________________________________________________________
 
Повідомлення про проведення громадського обговорення
щодо присвоєння Обухівському районному краєзнавчому музею
 імені Юрія Корнійовича Домотенка

 

З метою залучення представників громадськості до розгляду пропозицій щодо присвоєння імені Юрія Корнійовича Домотенка Обухівському районному краєзнавчому музею, на виконання рішення Обухівської районної ради від 9 червня 2017 року № 472.20.VII «Про проведення громадського обговорення щодо присвоєння Обухівському районному краєзнавчому музею імені Юрія Корнійовича Домотенка» та врахування їх думки під час прийняття районною радою відповідного рішення, відповідно до вимог Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», враховуючи пропозицій постійних комісій районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної політики районної ради; з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту, туризму, інформаційної політики, духовності та взаємодії з громадськими організаціями виконавчий апарат Обухівської районної ради оголошує проведення громадського обговорення щодо присвоєння Обухівському районному краєзнавчому музею імені Юрія Корнійовича Домотенка.

Пропозиції щодо присвоєння Обухівському районному краєзнавчому музею імені Юрія Корнійовича Домотенка районній раді вносить голова Обухівської районної ради Шушаков К.О., враховуючи звернення Обухівського літературно-мистецького Братства, клопотання педагогічного колективу НВК «Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів № 1 з поглибленим вивченням української мови та літератури – загальноосвітня школа I-III ступенів № 1 імені А.С.Малишка Обухівської міської ради», та педагогічного колективу дошкільного навчального закладу (ясел-садка комбінованого типу) «Світлячок», які зазначають, що Юрій Корнійович:

з 1994-го року по 2016 рік очолював Обухівський районний краєзнавчий музей. У 2006 році за його керівництва районний краєзнавчий музей визнано кращим краєзнавчим музеєм Київщини.

Юрій Корнійович талановитий педагог, журналіст, письменник, художник, скульптор. Де б не працював – в школі, інтернаті, в редакції районної газети, в літературній студії, у краєзнавчому музеї – скрізь він віддавався повною мірою. Завдяки неймовірній працелюбності, що основана на безмежній любові до рідного краю, історія та краєзнавство Обухівщини стають відомими далеко за межами району, адже Юрій Корнійович популяризує Обухівський край через свої мистецькі твори. 

Ю.К.Домотенко – заслужений працівник культури України, лауреат місцевих літературних премій ім.. Г.Косинки, Марії та Івана Гнипів, «Трижерелля». Член спілки журналістів, почесний громадянин Обухова та Обухівського району.  

Ю.К. Домотенко лауреат Диплому Міжнародного Академічного Рейтингу "Золота Фортуна” (2013 рік) Був  нагороджений, як директор Обухівського районного краєзнавчого музею, заслужений працівник культури України, член Національних спілок письменників, журналістів, краєзнавців України. За те, що більш як 45 років життя та праці на Обухівщині Юрій Корнійович зробив великий внесок у створення культурно-мистецького іміджу Обухівського району та міста Обухів: це 25 краєзнавчих книг, написаних ним особисто та у співавторстві, одна з яких – книга нарис «Обухів» - посприяла започаткуванню свята Дня міста, що святкується щорічно; це створення та вдосконалення 11 тематичних залів музею, це дослідницько-пошукова та широка інформаційна робота очолюваного ним колективу музейних працівників, спрямована на збереження національних традицій та популяризацію народних промислів.

Строк проведення громадського обговорення у формі електронної консультації – 2 місяці з дня опублікування відповідного повідомлення на офіційному веб-сайті районної ради.

У рамках проведення громадського обговорення передбачити заходи:
                електронні консультації.

До участі у вищеперерахованих заходах запрошуються жителі Обухівського району та міста Обухів, фізичні та юридичні особи, громадські об’єднання, політичні партії, громадські організації, представники засобів масової інформації.

Усі пропозиції та зауваження подаються в електронній формі протягом встановленого строку громадських обговорень на електронну адресу: obuh_rajrada@ukr.net  із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає.

Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.

Анонімні пропозиції не будуть реєструватись та розглядатись!

Відповідальним за організацію громадського обговорення та проведення відповідних заходів є заступник голови Обухівської районної ради Агнеса Олкова-Михницька.

Консультації з даного питання можна отримати за адресою: 08700, вул. А.Малишка, 10 м. Обухів, Київської області, тел./факс (04572) 5-03-22.

Після отримання висловлених пропозицій та проведеного аналізу відбудеться оприлюднення результатів громадського обговорення на сайті районної ради.

Звіт про результати громадського обговорення щодо присвоєння Обухівському районному краєзнавчому музею імені Юрія Корнійовича Домотенка буде опубліковано через два місяці з дати оприлюднення повідомлення на офіційному веб-сайті районної ради.

16.06.2017

____________________________________________________________________________________________________

Інформація про об'єкти приватизації

На пленарному засіданні вісімнадцятої сесії Обухівської районної ради сьомого скликання 2 березня 2017 року депутати ради затвердили перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Обухівського району, що підлягають приватизації у 2017 році.

На виконання пункту 2 рішення Обухівської районної ради №397.18.VІІ «Про приватизацію об’єктів спільної власності територіальних громад Обухівського району у 2017 році» оприлюднюємо перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Обухівського району, що підлягають приватизації у 2017 році:

ПЕРЕЛІК ОБ'ЄКТІВ
спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Обухівського району, що підлягають приватизації у 2017 році

№ з/п

Назва об'єкта

Адреса об’єкта

Спосіб приватизації

1.

Незавершене будівництво газової котельні Обухівської центральної районної лікарні та мікрорайону лікарні в місті Обухів Київської області

вул. Каштанова, м. Обухів

Шляхом продажу на аукціоні, за конкурсом

20.03.2014

________________________________________________________________________________________________________________________

 
ІНФОРМАЦІЯ
про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності,
які будуть залучені до проведення незалежної оцінки майна спільної власності територіальних громад Обухівського району
 

Назва і місцезнаходження об’єкта:  громадський будинок (Лікарня) по вул. Б.Хмельницького, 15 в селі Германівка, загальною площею 2628,9 кв. м.

Мета проведення незалежної оцінки: укладання договору оренди нерухомого майна

Вимогами до претендентів для участі у конкурсі є наявність:

відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно оцінки об’єкта оцінки, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів, виданими відповідно до чинного законодавства України;

досвіду суб’єкта оціночної діяльності у проведенні оцінки майна, зокрема, подібного майна;

переліку оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звітів про оцінку майна, та їх особистого досвіду у проведенні оцінки подібного майна;

письмової згоди оцінювачів, яких додатково буде залучено суб’єктом оціночної діяльності, до виконання робіт з оцінки майна.

Учасникам конкурсу потрібно подати конкурсну документацію, яка складається з конкурсної пропозиції та підтвердних документів.

До підтвердних документів належить:

заява на участь у конкурсі за встановленою формою;
копія установчого документа претендента;
копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;
письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами;
копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності;
інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт.

Конкурсну документацію слід подавати до виконавчого апарату районної ради за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно) за адресою: 08700, м. Обухів, вул. А.Малишка. 10, каб. 1 (І поверх),

тел. (045-72) 5-03-51

Конкурс відбудеться 28 березня 2017 року о 14.00 год. в приміщенні адміністративного будинку районної ради за адресою: м. Обухів, вул. А.Малишка. 10, зал засідань (ІІІ поверх).

Зразок Заяви про участь у конкурсі з відбору  суб'єктів оціночної діяльності

14.03.2017