Обухівська районна рада
Обухівський район, Київська область

Перелік питань, що розглянуті на пленарному засіданні 10 сесії Обухівської районної ради сьомого скликання

15 липня 2016 року

1. Про прийняття у 2016 році із міського бюджету Обухівської міської ради  на 2016 рік до районного бюджету Обухівського району на 2016 рік медичної субвенції у вигляді міжбюджетного трансферту на здійснення видатків районного бюджету на охорону здоров’я.

2. Про прийняття у 2016 році із обласного бюджету Київської області до районного бюджету Обухівського району коштів на засадах міжбюджетного трансферту (іншої субвенції) на медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

3. Про прийняття у 2016 році із сільського бюджету села Григорівка на 2016 рік до районного бюджету Обухівського району на 2016 рік коштів на засадах міжбюджетного трансферту (іншої субвенції) для відділу освіти Обухівської районної державної адміністрації на здійснення видатків по Григорівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.

4.Про затвердження розпоряджень голови Обухівської районної державної адміністрації.

5. Про застосування системи поіменного електронного голосування «Рада Голос».

6. Про внесення змін до рішення Обухівської районної ради від 29.01.2016 № 38.5.VІІ «Про районний бюджет Обухівського району на 2016 рік» у новій редакції.

7. Про надання Обухівській центральній районній лікарні дозволу на списання з балансу окремих основних засобів.

8. Про надання Обухівській центральній районній лікарні дозволу на продовження терміну оренди нежилого приміщення Товариством з обмеженою відповідальністю «НЕО-ЛАБ» та укладання договору оренди на новий термін.

9. Про передачу в оренду Управлінню фінансів Обухівської районної державної адміністрації частини нежилих приміщень в будинку №9 по вулиці Малишка в місті Обухів.

10. Про передачу в оренду управлінню Держгеокадастру в Обухівському районі Київської області частини нежилих приміщень в будинку № 9 по вулиці Малишка в місті Обухів.

11. Про внесення змін до Положення про відзнаки Обухівського району Київської області (затвердженого рішенням Обухівської районної ради від 15 липня 2011 року №102.7.УІ).

12. Про відстеження результативності регуляторного акта – рішення Обухівської районної ради від 09.11.2012 № 260.18.VІ «Про затвердження цін на роботи (послуги), що виконуються Комунальною установою Обухівської районної ради «Обухівський районний трудовий архів».

13. Про звернення до Обухівської районної державної адміністрації щодо виділення земельної ділянки під промисловий майданчик для Комунального підприємства Обухівської районної ради – Відділ капітального будівництва.

14. Про звернення депутатів Обухівської районної ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України.

15. Про підтримку звернення депутатів Київської міської ради щодо недопущення виборів на окупованих територіях.

16. Інформація про депутатське звернення депутата Обухівської районної ради  Шафаренка Анатолія Миколайовича.

17. Про звернення депутатів Обухівської районної ради до Київської обласної ради, Київської обласної державної адміністрації, Кабінету Міністрів України про внесення змін до перспективного плану формування територій громад Київської області.

18. Різне.