48 сесія VII скликання

Перелік питань,

що внесені до пректу порядку денного 48 сесії Обухівської районної ради, яка відбудеться 30 січня 2020 року

1. Про прийняття у 2020 році із селищного бюджету селища Козин на 2020 рік до районного бюджету Обухівського району на 2020 рік коштів на засадах міжбюджетного трансферту (іншої субвенції з місцевого бюджету)  для сектору культури Обухівської районної державної адміністрації.

2. Про прийняття у 2020 році із селищного бюджету селища Козин на 2020 рік до районного бюджету Обухівського району на 2020 рік коштів на засадах міжбюджетного трансферту (іншої субвенції з місцевого бюджету)  на здійснення видатків по Козинській загальноосвітній школі І-Ш ступенів Обухівської районної ради Київської області.

4. Про прийняття у 2020 році із селищного бюджету селища Козин на 2020 рік до районного бюджету Обухівського району на 2020 рік коштів на засадах міжбюджетного трансферту (іншої субвенції з місцевого бюджету)  для відділу освіти, молоді та спорту Обухівської районної державної адміністрації.

5. Про прийняття у 2020 році із селищного бюджету селища Козин на 2020 рік до районного бюджету Обухівського району на 2020 рік коштів на засадах міжбюджетного трансферту (іншої субвенції з місцевого бюджету)  для Комунального некомерційного підприємства Обухівської районної ради «Обухівська районна стоматологічна поліклініка».

6.  Про прийняття у 2020 році із місцевого бюджету Підгірцівської сільської ради Обухівського району Київської області на 2020 рік до районного бюджету Обухівського району на 2020 рік коштів на засадах міжбюджетного трансферту (іншої субвенції з місцевого бюджету)  для відділу освіти, молоді та спорту Обухівської районної державної адміністрації.

7. Про прийняття у 2020 році із місцевого бюджету Копачівської сільської ради Обухівського району Київської області на 2020 рік до районного бюджету Обухівського району на 2020 рік коштів на засадах міжбюджетного трансферту (іншої субвенції з місцевого бюджету) для відділу освіти, молоді та спорту Обухівської районної державної адміністрації.

8. Про прийняття у 2020 році із місцевого бюджету Копачівської сільської ради Обухівського району Київської області на 2020 рік до районного бюджету Обухівського району на 2020 рік коштів на засадах міжбюджетного трансферту (іншої субвенції з місцевого бюджету) для Комунального некомерційного підприємства Обухівської районної ради «Обухівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

9. Про прийняття у 2020 році із місцевого бюджету Долинянської сільської ради Обухівського району Київської області на 2020 рік до районного бюджету Обухівського району на 2020 рік коштів на засадах міжбюджетного трансферту (іншої субвенції з місцевого бюджету) для відділу освіти, молоді та спорту Обухівської районної державної адміністрації.

10. Про прийняття у 2020 році із місцевого бюджету Старобезрадичівської сільської ради Обухівського району Київської області на 2020 рік до районного бюджету Обухівського району на 2020 рік коштів на засадах міжбюджетного трансферту (іншої субвенції з місцевого бюджету) для Комунального некомерційного підприємства Обухівської районної ради «Обухівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

13. Про затвердження Положення про резервний фонд районного бюджету Обухівського району на 2020 рік.

14. Про встановлення нормативів та порядку відрахувань у 2020 році комунальними унітарними підприємствами, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Обухівського району Київської області, частини чистого прибутку (доходу) до загального фонду районного бюджету Обухівського району.

15. Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства Обухівської районної ради «Обухівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2020 рік.

16.Про передачу в оренду Обухівському районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді частини нежилих приміщень в будинку №9 по вулиці Малишка в місті Обухів.

17. Про надання Комунальному некомерційному підприємству Обухівської районної ради «Обухівська центральна районна лікарня» дозволу на передачу в оренду нежилих приміщень Товариству з обмеженою відповідальністю «Імпекс Менеджмент».

18. Про надання Комунальному некомерційному підприємству Обухівської районної ради «Обухівська центральна районна лікарня» дозволу на продовження терміну оренди об’єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Обухівського району та укладання договору оренди на новий термін.

19. Про надання дозволу Комунальному некомерційному підприємству Обухівської районної ради «Обухівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на продовження дії договору позички.

20. Про надання Комунальному видавничо-поліграфічному підприємству Обухівської районної ради «Обухівська друкарня» дозволу на передачу в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Обухівського району Київської області Товариству з обмеженою відповідальністю «ППУ ХХІ СТОЛІТТЯ».

21. Про надання Комунальному видавничо-поліграфічному підприємству Обухівської районної ради «Обухівська друкарня» дозволу на передачу в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Обухівського району Київської області Товариству з обмеженою відповідальністю Мусенку Сергію Григоровичу.

22. Про продовження терміну дії Договору про встановлення сервітуту без зміни інших умов Договору.

23.Про надання дозволу Комунальному некомерційному підприємству Обухівської міської ради «Обухівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» на проведення протягом 2020 року поточного та капітального ремонту орендованих приміщень.

24. Про передачу в оренду Фізичній особі-підприємцю Дмитруку Сергію Миколайовичу майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Обухівського району та укладання договору оренди.

25. Про передачу в оренду Фізичній особі-підприємцю Лєтову Андрію Миколайовичу майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Обухівського району та укладання договору оренди.

26. Про передачу в оренду Товариству з обмеженою відповідальністю «Обухівтранс» майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Обухівського району та укладання договору оренди.

27. Про надання Комунальному підприємству «Обухіврайтепломережа» дозволу на реалізацію автомобіля.

28. Про розгляд клопотання Комунального підприємства «Обухіврайтепломережа» з питання коригування тарифів на теплову енергію для бюджетних та інших споживачів.

29. Про звернення до Обухівської міської ради з проблемних питань розрахунків за спожиті послуги з теплопостачання населенням та іншими споживачами міста Обухів, що надаються КП «Обухіврайтепломережа».

30. Про надання згоди на прийняття із державної власності до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Обухівського району нерухомого майна.

31. Про створення КОМУНАЛЬНОГО УНІТАРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ОБУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ «РАЙОННИЙ ЦЕНТР ДИДЖИТАЛІЗАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ».

32. Про затвердження Положення про умови, порядок та розміри преміювання посадових осіб та працівників виконавчого апарату Обухівської районної ради на 2020 рік.
33. Про звернення депутатів Обухівської районної ради Київської області до Верховної Ради України щодо ухвалення проекту закону № 2769 «Про внесення змін до статті 225 Виборчого кодексу України (про розмір грошової застави)».    

34. Різне:

- інформування депутатів Обухівської районної ради про протиправний намір ТОВ «БУТСАЙД» проводити розробку корисних копалин (руслових пісків) в межах Обухівського району всупереч позиції територіальних громад.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь