Оголошення

Фото без описуДо уваги потенційних інвесторів!
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях як державний орган приватизації та орган державної влади, що здійснює свої повноваження у сфері приватизації, передачі в оренду та управління державним майном з
апрошує взяти участь в онлайн-аукціоні з приватизації офісного приміщення з привабливою локацією – у центральній частині міста Обухів. Відстань від столиці – 46 км.

 

Нежитлове приміщення загальною площею 66,6 м², яке розташоване на першому поверсі житлового будинку. Має окремий вхід з вулиці.

Стартова ціна – 153 тис грн

Дата аукціону — 22 вересня 2023 року.

Локація: Київська обл., м. Обухів, вул. 8 Березня, буд. 52, приміщення 4.

Інформація про об'єкт приватизації за посиланням

Взяти участь в аукціоні: http://surl.li/krhnd.

 

__________________________________________

Інформує Регіональне відділення Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях (РВ ФДМУ)

Виходячи зі свої повноважень Регіональне відділення Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях (РВ ФДМУ), яке є територіальним органом Фонду держмайна України, реалізує державну політику в сфері приватизації, оренди, оцінки, управління об'єктами державної власності, буде проводити аукціон, мета якого–  залучення потенційних інвесторів та орендарів, що сприяє розбудові громад та територій України, наповненню державного та місцевого бюджетів.

 13 травня відбудеться онлайн аукціон з приватизації нежитлової будівлі в м. Васильків (вул. Грущевського,1).

 Продовжуємо шукати нових власників об’єктів у Київській області: в травні аукціон з приватизації будівлі в центральній частині м. Васильків

Даний об’єкт – окремо розташована одноповерхова нежитлова будівля загальною площею 262,3 м2.

У цього об’єкту приватизації – самі переваги ????:

  • близькість до Києва – 38 км;
  • розташування в центрі м. Васильків;
  • будівля капітальна, бетонний фундамент, покрівля – шифер;
  • два окремі входи, що формують окремі приміщення.

Важливо: інженерне обладнання відсутнє.

Стартова ціна — 1 203 400,00 грн.

Дата аукціону — 13 травня 2021 року.

 Місце розташування — Київська область, м. Васильків, вул. Грушевського,1.

 Детальніше про об’єкт: https://cutt.ly/1c6uP28

 Капіталовкладення в нерухомість – вигідна та надійна справа.

Чекаємо на Вашу участь в аукціоні!

 Про цей та багато інших об’єктів приватизації на сайті ? privatization.gov.ua

Посилання на нашу сторінку ФБ з публікацією про вищевказаний об'єкт приватизації в м. Васильків https://www.facebook.com/kyiv.region.spfu/posts/2949116645409106

 

 

Обухівська районна рада Київської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

  • головного спеціаліста з питань управління майном спільної власності територіальних громад Обухівського району відділу з юридичних питань, кадрової роботи та діловодства виконавчого апарату районної ради.

До участі в конкурсі на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з питань управління майном спільної власності територіальних громад Обухівського району відділу з юридичних питань, кадрової роботи та діловодства виконавчого апарату районної ради допускаються особи, які мають: вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавр стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або у державній службі не менше одного року або за фахом в інших сферах управління не менше трьох років, вільне володіння державною мовою.

Заяви для участі в конкурсі приймаються протягом місяця з дня опублікування оголошення за адресою: м.Обухів, вул. Малишка, 10, кімн. 5, 6 з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 (обідня перерва з 12.00 до 12.45).

Консультації за телефоном 098-488-57-53, 098-861-57-52.

17.03.2021

 

Перелік питань на перевірку знання Конституції України, законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про засади запобігання та протидії корупції» та законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень районної ради та ії структурних підрозділів

 


ОГОЛОШЕННЯ

 про подання електронних декларацій

Обухівська районна рада Київської області інформує, що з 1 січня 2021 року розпочалося подання електронних декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2020 рік.

Згідно статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» суб’єктами, на яких поширюються дія цього Закону є особи, уповноважені на виконання функцій місцевого самоврядування, в тому числі депутати районної, сільських, селищних, міських рад, сільські, селищні, міські голови, посадові особи місцевого самоврядування, керівники комунальних підприємств, установ, організацій.

Щорічна декларація подається до 24 години 00 хвилин 31 березня 2021 року. Така декларація охоплює увесь звітний 2020 рік (період з 01 січня до 31 грудня 2020 року включно) та містить інформацію станом на 31 грудня 2020 року.

Відповідно до абзацу 2 ч. 2 ст.45 Закону України «Про запобігання корупції» особи, зазначені у пункті 1, підпунктах "а" і "в" пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, які припинили діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, зобов’язані до 1 квітня наступного року після припинення діяльності подавати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

Також зазначаємо, що відповідальність за несвоєчасне подання Декларації або про неповідомлення/несвоєчасне повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, про відкриття валютного рахунку передбачена статтею 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь