Обухівське управління ГУ ДФС у Київській області

Фото без опису

Фото без опису Адреса: 08703, Київська обл., м.Обухів, вул. Каштанова, 20

Фото без опису Телефон (факс): (04572) 7-09-16;
Фото без опису Електронна адреса: 
nal204@ukr.net

Код органу: 1016 ;
Податковий номер: 39393260

Фото без опису Режим роботи суб’єкта надання адміністративних послуг:
Понеділок – четвер – з 09:00 до 18:00
П’ятниця – з 09:00 до 16:45
Субота – з 09:00 до 13:00
Обідня перерва – з 13:00 до 13:45
В останній день граничного строку
подання звітності час роботи ЦОП продовжується до 20 гол. 00 хв.

 

Кампанія «Декларування - 2019»

04.04.2019

Обухівське управління Головного управління ДФС у Київській області нагадує, що з 1 січня 2019 року стартувала кампанія декларування доходів громадян, отриманих протягом 2017 року, яка триватиме до 1 травня 2019 року.

Декларування доходів  - це конституційний обов’язок громадян України. Відповідно до норм Податкового Кодексу, річну декларацію про майновий стан і доходи за 2018 рік зобов’язані подати громадяни, які протягом минулого року отримували доходи, що підлягають оподаткуванню від осіб, які не є податковими агентами, тобто від інших фізичних осіб, які не зареєстровані як  суб’єкти підприємницької діяльності чи як самозайняті особи, або від нерезидентів, зокрема, у вигляді вартості успадкованого чи отриманого у дарунок майна; доходів від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого та/або нерухомого майна; доходів від надання майна в лізинг, оренду (суборенду), житловий найм (піднайм), тощо.

Також декларацію мають право подати громадяни з метою реалізації свого права на податкову знижку.

Неподання, несвоєчасне подання декларації про доходи чи включення до декларації викривлених даних, не ведення обліку чи неналежне ведення обліку доходів і витрат, для яких законами України встановлено обов’язкову форму обліку   тягне за собою попередження або накладення штрафу у розмірі від трьох до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, відповідно до ст. 164 прим. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення від 07 грудня 1984 року № 8073-Х.

Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за те ж порушення, -   тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі від п’яти до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Ця відповідальність не розповсюджується на випадки добровільного подання декларації (в т.ч. при реалізації права на податкову знижку).

 

Надання адміністративних послуг

03.04.2019

Найбільше запитуваною адміністративною послугою залишається послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків. За звітний період Обухівським управлінням надано 2469 таких карток.

 Також, за І квартал 2019 року надано послуг:

- надання витягу з реєстру платників єдиного податку – 448;
- реєстрація платника єдиного податку – 444;
- реєстрація книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – 294;
- реєстрація книг обліку розрахункових операцій –397;
- реєстрація розрахункових книжок – 93.
- видача відомостей з ДРФО про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків – 3320;
- видача довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету -141.

Для платників податків та громадян у приміщенні управління розміщені інформаційні та тематичні стенди з питань застосування норм Податкового законодавства, зразки заповнення заяв, податкової звітності, єдиного внеску та перелік надання адміністративних послуг.

Деклараційна кампанія 2019

18.03.2019

Станом на 11 березня деклараційної кампанії 2019 року задекларовано доходів в сумі 19278,9 тис. гривень. Про це у деклараціях про отримані доходи протягом 2018 року повідомили 134 мешканці території обслуговування Обухівського управління ГУ ДФС у Київській області.

З них правом на податкову знижку скористалися 15 декларантів. За результатами розрахунків їм повернуть 39,3 тис. грн податку на доходи фізичних осіб. Решта 12 декларантів – це ті громадяни, хто мали подати декларацію про отримані в 2017 році доходи в обов’язковому порядку.

В цілому, за даними проведених розрахунків, до сплати їм нараховано близько 19,7 тис. грн податку на доходи фізичних осіб та ще 9,4 тис. грн військового збору.

Також, 27 наших земляків задекларували доходи у вигляді спадщини, 7 - доходи від здавання в найм нерухомого майна, 12 - інші доходи,  21 - доходи від продажу об’єктів рухомого та нерухомого майна.

одночас нагадуємо, кампанія декларування доходів, отриманих громадянами протягом 2018 року, триває. Граничний термін подання декларації про майновий стан і доходи –  2 травня 2019 року.

 

Задекларуй дохід з іноземних джерел!

19.02.2019

Обухівське управління ГУ ДФС у Київській області повідомляють, що відповідно до п.п.14.1.55 п.14.1 ст.14 ПКУ до доходу, отриманому з джерел за межами України, відносять будь-який дохід, отриманий резидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності за межами митної території України, включаючи проценти, дивіденди, роялті та будь-які інші види пасивних доходів, спадщину, подарунки, виграші, призи, доходи від виконання робіт (надання послуг) за цивільно-правовими та трудовими договорами, від надання резидентам в оренду майна, розташованого за межами України, включаючи рухомий склад транспорту, приписаного до розташованих за межами України портів, доходи від продажу майна, розташованого за межами України, дохід від відчуження інвестиційних активів, у тому числі корпоративних прав, цінних паперів тощо; інші доходи від будь-яких видів діяльності за межами митної території України або територій, непідконтрольних контролюючим органам.

 Отже, якщо джерело виплати доходів є іноземним, суму такого доходу слід включити до річного оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб– отримувача, який у такому випадку зобов’язаний подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи – це визначено п.п.170.11.1 п.170.11 ст.170 ПКУ.

Такий дохід оподатковуватиметься податком на доходи фізичних осіб за ставкою 18% та військовим збором за ставкою 1,5%.

Річна податкова декларація про майновий стан і доходи, одержані протягом 2018 року, подається до територіального органу фіскальної служби за місцем  прописки до 1 травня 2019 року.

Звертаємо увагу, що відповідно до абз.1 п.п.170.11.2 п.170.11 ст.170 ПКУ платник податку має право зменшити суму річного податкового зобов’язання на суму податків, сплачених за кордоном, за нормами міжнародних договорів, згоду на обов’язковість яких надано Верховною Радою України. Платник податку має визначити суму такого зменшення за зазначеними підставами в річній податковій декларації.

Проте, таке зменшення є можливим лише за умови отримання від уповноваженого державного органу країни іноземної юрисдикції, в якій одержано дохід, довідку про суму сплаченого податку та збору, а також про базу та/або об’єкт оподаткування. Довідка повинна бути належним чином легалізована, якщо іншого не передбачено чинними міжнародними договорами України.

 
За січень Обухівським управлінням сплачено до
Зведеного бюджету понад 200 млн гривень
12.02.2019
За січень 2019 року до Державного бюджету України надійшло 99,7 млн гривень. В розрізі основних податків, це:
  • 4,8 млн грн податку на прибуток;
  • 66,4 млн грн  податку на додану вартість;
  • 21,4 млн грн податку на доходи фізичних осіб.

Місцеві бюджети протягом січня 2019 року отримали 103,9 млн гривень. Це на 16,2 млн грн більше відповідного періоду 2018 року.

За січень 2019 року Обухівським управлінням забезпечено до Зведеного бюджету України 203,6 мільйонів гривень. Порівнюючи цей показний з надходженнями січня 2018 року маємо збільшення на 50,4 мільйона гривень.

Також Обухівське управління нагадує, що з початку 2019 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2018 року.

За вибором платника податків декларації подаються за місцем своєї податкової адреси особисто або уповноваженою на це особою, поштою або засобами електронного зв’язку.

Крім цього, з метою підвищення якості обслуговування платників податків та спрощення процедури подання податкової декларації, ДФС запроваджено новий сервіс в Електронному кабінеті платника. Він передбачає часткове автоматичне заповнення декларації про майновий стан та доходи на підставі облікових даних платника, відомостей про отримані доходи, наявних у Державному реєстрі фізичних осіб та відомостей про об’єкти нерухомого  чи рухомого майна.

 
Новий сервіс ДФС! Подай декларацію про доходи громадян вчасно!

04.02.2019

Обухівське управління ГУ ДФС у Київській області нагадує, що з 1 січня триває кампанія декларування громадянами доходів, отриманих протягом 2018 року.

З метою підвищення якості обслуговування платників податків та спрощення процедури подання податкової декларації, ДФС запроваджено новий сервіс в Електронному кабінеті платника. Він передбачає часткове автоматичне заповнення декларації про майновий стан та доходи на підставі облікових даних платника, відомостей про отримані доходи, наявних у Державному реєстрі фізичних осіб та відомостей про об’єкти нерухомого  чи рухомого майна.

Скористатися зазначеним сервісом можуть фізичні особи, які відповідно до законодавства зобов’язані подати річну податкову декларацію про майновий стан та доходи, особи, які мають право подати декларацію з метою отримання податкової знижку та особи, які здійснюють незалежну професійну діяльністю.

Щоб подати декларацію в електронному вигляді з використанням сервісу автоматичного часткового заповнення, слід завчасно подбати про отримання особистого електронного цифрового підпису, який можна отримати  у будь-якому акредитованому центрі сертифікації ключів.

Звертаємо увагу, що інформація з Державного реєстру фізичних осіб, на підставі якої автоматично заповнюється декларація, може бути не повною, оскільки у Державному реєстрі не відображаються дані щодо доходів, отриманих від фізичних осіб та іноземні доходи.

Тому, при заповненні декларації, будь-яке значення можна відкоригувати в ручному режимі.

Заповнення декларації в Електронному кабінеті надасть можливість:
- скоротити час і витрати на подання звітності;
- мінімізувати помилки при заповненні декларації;
- у разі необхідності надати копії документів у додатку до декларації, що важливо, зокрема, при використанні права на податкову знижку.
 
Скористайтеся сервісом, який заощадить час та витрати на подання звітності.
 

Декларування доходів громадян

21.01.2019

Обухівське управління ГУ ДФС у Київській області повідомляє, що відповідно до част. 2 ст. 67 Конституції України громадяни зобов'язані задекларувати свої доходи.

Нормами Податкового кодексу України визначено, що громадяни, які подають податкові декларації про майновий стан і доходи розподіляються на дві категорії: особи, які зобов’язані подати річну декларацію та особи, які мають право подати декларацію.

Податкова декларація подається платниками податків  за місцем своєї податкової адреси в один із таких способів (за вибором):

-  особисто або уповноваженою на це особою;
- надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;
- засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу.

 

У разі надсилання податкової декларації поштою, платник податку зобов’язаний здійснити таке відправлення не пізніше ніж за п’ять днів до закінчення граничного строку подання податкової декларації,  а при поданні податкової декларації в електронній формі, - не пізніше закінчення останньої години дня, в якому спливає такий граничний строк.

При направленні декларації засобами електронного зв’язку громадяни можуть скористатися новим електронним сервісом в «Електронному кабінеті», який передбачає часткове автоматичне заповнення декларації на підставі облікових даних платника, відомостей щодо нарахованих (виплачених) доходів, наявних в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків та відомостей щодо об’єктів нерухомого (рухомого) майна.

Граничні строки подання декларації:

- для громадян, які зобов’язані згідно з Кодексом подати податкову декларацію, і осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, – до 01 травня року, що настає за звітним;
- для громадян, які мають право на податкову знижку – по 31.12.2019 (включно);
- для фізичних осіб-підприємців (крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування)  – протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (року).
 

Якщо останній день строку подання податкової декларації припадає на вихідний або святковий день, то останнім днем строку вважається операційний (банківський) день, що настає за вихідним або святковим днем.

 
 
Надходження до бюджетів усіх рівнів за 2018 рік, контроль за якими здійснює
Обухівське управління
 
Упродовж 2018 року до Державного бюджету України надійшло 1062,7 млн.грн., до місцевих – 1351,1 млн.гривень.
Надходження до державного бюджету в розрізі основних податків склали:
508,0 млн.грн.  податок на додану вартість;
116,0 млн.грн. податок на прибуток;
294,9 млн.грн.  податок на доходи фізичних осіб;
77,8 млн.грн.   військовий збір;
47,0  млн.грн.   екологічний податок;
9,0  млн.грн.   плата за спец користування водними ресурсами.
Місцеві бюджети протягом 2018 року отримали 1351,1 млн.гривень. Це на 304,0 млн.грн. більше показника відповідного періоду минулого року.
В розрізі основних податків це:
872,7 млн.грн.  податок на доходи фізичних осіб;
57,4  млн.грн.   екологічний податок;
131,4 млн.грн. плата за землю з юридичних та фізичних осіб;
182,8 млн.грн. єдиний податок з юридичних та фізичних осіб – суб’єктів спрощеної системи оподаткування;
 25,2 млн.грн. акцизний податок з роздрібного продажу підакцизних товарів.
Сплата єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування склала понад 799,6 млн. гривень. Це на 197,8 млн.грн. більше показника відповідного періоду минулого року.
Обухівське управління наголошує на тому, що своєчасна та повна сплата податків і зборів до бюджетів усіх рівнів – це одна з передумов відновлення фінансової стабільності та добробуту  нашої країни та кожного її громадянина.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь