Комунальна установа Обухівської районної ради «Обухівський районний трудовий архів»

Завідувач

Адреса знаходження: вул. В.Чаплінського, буд.5, м. Обухів, Київська обл., 08700

Контактні телефони: (04572) 51306

Код ЄДРПОУ 37851060

Обухівський районний трудовий архів утворено рішенням сесії Обухівської районної ради №159.12.VI від 10 лютого 2012 року. Це місцева архівна установа, яка створена для централізованого тимчасового зберігання документів, нагромаджених у процесі документування службових, трудових або інших правовідносин юридичних і фізичних осіб, та інших архівних документів, що не належать до Національного архівного фонду.

Основною метою діяльності Обухівського районного трудового архіву є реалізація державної політики у сфері архівної справи і діловодства в межах своєї компетенції на території Обухівського району.

Архівна установа надає послуги підприємствам, установам і організаціям району, незалежно від форм власності і підпорядкування, а саме:

  • приймає на зберігання документи з особового складу та документи тимчасового зберігання підприємств, установ та організацій розташованих на території району, або ліквідованих підприємств, установ і організацій, що були зареєстровані або діяли на території району і не мають правонаступників;
  • проводить науково-технічне опрацювання документів, що надійшли на зберігання та створює необхідний довідковий матеріал до них;
  • організовує користування документами, що знаходяться на зберіганні у службових, соціально-правових, наукових та інших цілях;
  • видає відповідно до встановленого порядку архівні довідки, копії та витяги з документів що знаходяться на зберіганні;
  • проводить експертизу цінності документів підприємств, установ і організацій та упорядковує їх. Складає описи справ упорядкованих документів та акти про вилучення для знищення документів, строки зберігання яких закінчилися;
  • приймає участь у заходах з підвищення кваліфікації працівників служб діловодства, архівних підрозділів та експертних комісій підприємств, установ та організацій району.
  • надає консультативну допомогу щодо питань організації роботи архівних підрозділів та веденню архівної справи підприємств, установ та організацій Обухівського району.  

  Ціни на роботи (послуги), що виконуються Комунальною установою Обухівської районної ради «Обухівський районний трудовий архів» на договірних засадах у новій  редакції.  (затверджено рішенням Обухівської районної ради від 23 серпня 2016 року № 164.11.VIІ )

 

Перелік підприємств та організацій документи з особового складу яких зберігаються у фондах трудового архіву 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь