Обухівська районна рада Київської області

Конституція України частиною першою статті 133 включає райони до складу системи адміністративно-територіального устрою України, а частиною четвертою статті 140 передбачає функціонування районної ради як органу місцевого самоврядування, що представляє спільні інтереси територіальних громад сіл, селищ та міст.

25 жовтня 2020 року відбулися перші вибори депутатів районних рад новоутворених районів, що утворені відповідно до Постанови Верховної Ради України «Про утворення та ліквідацію районів».

До Обухівської районної Київської області ради обрано 42 депутати.

До складу Обухівської районної ради Київської області восьмого скликання входять рівні за своїми правами депутати, обрані за виборчими списками семи місцевих організацій політичних партій в багатомандатному виборчому окрузі, а саме:

 • Київська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність» отримала 10 депутатських мандатів;

 • Київська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» отримала 9 депутатських мандатів;

 • КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ» отримала 6 депутатських мандатів;

 • Київська обласна організація Політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» отримала 5 депутатських мандатів;

 • Київська обласна організація Політичної партії «НАШ КРАЙ» отримала 4 депутатських мандата;

 • Київська обласна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» отримала 4 депутатських мандата;

 • Київська обласна територіальна організація Політичної партії «ГОЛОС» отримала 4 депутатських мандати.

Депутати Обухівської районної ради Київської області восьмого скликання набули своїх повноважень з моменту оголошення Обухівською районною територіальною виборчою комісією інформації про підсумки виборів на пленарному засіданні першої сесії районної ради 9 грудня 2020 року.

На пленарному засіданні першої сесії Обухівської районної ради Київської області восьмого скликання 9 грудня 2020 року депутати районної ради шляхом таємного голосування більшістю голосів головою Обухівської районної ради Київської області восьмого скликання обрали Карманова Антона Миколайовича, заступником голови Обухівської районної ради Київської області восьмого скликання – Гринчишина Сергія Сергійовича.

Депутати районної ради, крім голови ради та заступника голови ради, здійснюють свої повноваження, не пориваючи з виробничою або службовою діяльністю. Голова районної ради та заступник голови районної ради працюють в районній раді на постійній основі.

Постійнодіючим органом Обухівської районної ради Київської області восьмого скликання, що утворені рішеннями ради та обрані на строк повноважень ради є: постійні комісії та Президія районної ради.

Постійні комісії обираються з числа депутатів ради для вивчення, попереднього розгляду і підготовки питань, які належать до відання ради, здійснення контролю за виконанням рішень ради, виконанням Обухівською районною державною адміністрацією делегованих їй радою повноважень.

На пленарному засіданні другої сесії районної ради 17 грудня 2020 року утворено шість постійних комісій:

постійна комісія з питань регламенту, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування, забезпечення законності, правопорядку та антикорупційної політики районної ради;

постійна комісія з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, підприємництва та сфери послуг;

постійна комісія з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту, туризму, інформаційної політики, духовності та взаємодії з громадськими організаціями;

постійна комісія з питань розвитку території, землекористування, будівництва, інвестицій, екології та агропромислової політики;

постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, комунального майна, транспорту, зв’язку та інфраструктури;

постійна комісія з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства.

Постійні комісії Обухівської районної ради Київської області восьмого скликання діють на підставі Положення про постійні комісії, затвердженого рішенням районної ради від 17 грудня 2020 року.

Президія Обухівської районної ради Київської області восьмого скликання є дорадчим органом районної ради, який попередньо готує узгоджені пропозиції і рекомендації з питань, що передбачається внести на розгляд ради, координує роботу постійних комісій ради, розглядає питання поточної діяльності ради в міжсесійний період.

До складу Президії районної ради входять:

 • голова районної ради

 • заступник голови районної ради

 • голови постійних комісій районної ради

 • уповноважені представники депутатських фракцій і депутатських груп.

Президію районної ради очолює голова ради, а у разі його відсутності – заступник голови ради.

Президія Обухівської районної ради Київської області восьмого скликання утворена на пленарному засіданні другої сесії районної ради 17 грудня 2020 року, цим же рішенням затверджене Положення про Президію Обухівської районної ради Київської області восьмого скликання.

Депутати районної ради можуть на основі їх взаємної згоди об’єднуватися в депутатські групи; формувати на постійній основі депутатські фракції.

Організація процедури голосування та забезпечення підрахунку голосів при прийнятті рішень на сесіях районної ради здійснює утворена та обрана районною радою постійнодіюча лічильна комісія у складі семи депутатів.

Рішення Обухівської районної ради Київської області приймається відкритим поіменним голосуванням за допомогою системи електронного поіменного голосування «РАДА-ГОЛОС».

Організаційне, правове, інформаційне, аналітичне, матеріально-технічне забезпечення діяльності Обухівської районної ради Київської області, її органів та депутатів здійснює виконавчий апарат Обухівської районної ради Київської області, підпорядкований голові Обухівської районної ради Київської області. Працівники виконавчого апарату ради працюють на постійній основі, приймаються на роботу і звільняються з роботи головою районної ради (крім голови ради та заступника голови ради, які обираються депутатами із депутатського складу).

Структура виконавчого апарату Обухівської районної ради Київської області:

 • голова районної ради

 • заступник голови районної ради

 • керуючий справами виконавчого апарату районної ради

 • організаційний відділ

 • відділ з юридичних питань, кадрової роботи та діловодства

 • відділ фінансово-господарської діяльності

 • радник голови Обухівської районної ради.      

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь