Комунальне підприємство "Обухіврайтепломережа"

Директор: Устіч Віктор Сергійович

Адреса: вул. В.Чаплінського, буд.3, м. Обухів, Київська обл., 08700

Контактні телефони: (04572) 51059, т/ф: 53793

E-mai: teplo_obuhiv@ua.fm 

ЗКПО 32724676

Про підприємство

Історія підприємства «Обухіврайтепломережа» розпочала свій відлік з травня 1993 року, коли за ініціативи органів місцевого самоврядування було створено підприємство по обслуговуванню та ремонту теплових мереж міста Обухова «РТМ», яке експлуатувало З котельні. Основним напрямком роботи підприємства було надання послуг із теплопостачання населенню міста, об'єктам соціального призначення, бюджетним установам і організаціям, а також іншим споживачам міста Обухова та Обухівського району. Під час трансформацій та модернізацій, на базі існуючого підприємства «РТМ» було засновано комунальне підприємство теплових мереж «Обухівтепломережа», яке в 2003 році експлуатувало 21 котельню зі штатною чисельністю 120 чоловік.

В 2004 році на базі КПТМ «Обухівтепломережа» створено комунальне підприємство «Обухіврайтепломережа».

З моменту створення і по даний час підприємство очолює Устіч B.C.

Протягом 22 років, підприємство тримало курс на енергозбереження, що стало ключовим чинником підвищення ефективності господарської діяльності підприємства. За ці роки, трудовими силами колективу, проведено модернізацію старих котелень, замінивши котли на більш ефективні з ККД 90-93%, побудувано нові міні-котельні, що дало можливість привести використання паливно-енергетичних ресурсів на виробництво теплової енергії до рівня найнижчих в Україні. Сьогодні витрати електричної енергії для виробництва 1 Гкал теплової енергії становлять 20,4 кВт/год, а витрати газу - 134,9 м.куб.

Ще одним важливим аспектом господарської діяльності, що дозволяє успішно працювати в ринкових умовах є курс на автоматизацію виробничих процесів з використанням найсучасніших технологій передачі даних. Завдяки успішно проведеній автоматизації котелень, встановлення модулів GPS, які подають сигнал про зупинку котельні на мобільний телефон чергового інженера, підприємству вдалося зменшити кількість обслуговуючого персоналу. Так, якщо в 2003 році 21 котельню обслуговувало 120 чоловік персоналу, то сьогодні взимку 52 особи обслуговує 33 котельних, з яких 28 котелень працюють в автоматичному режимі. Ще один приклад успішного впровадження автоматизованого управління роботою котелень - встановлення кімнатних термостатів в школах, дитячих садочках, лікарнях, які дають змогу запрограмувати температуру Q приміщенні на тиждень, а за параметрами температури відбувається автоматична зміна параметрів роботи котельних. В основі виробничих процесів підприємства закладено 2 принципи: простота і надійність. Інженерний персонал підприємства завжди знаходить у пошуку простих, надійних і безпечних технологічних рішень.

За останні 10 років значно розширився профіль виробничої діяльності підприємства. КП «Обухіврайтепломережа» сьогодні - це багатопрофільне підприємство, яке займається не тільки теплопостачанням і експлуатацією котелень та теплових мереж, а й здійснює будівництво та монтаж систем теплопостачання, водопостачання, каналізації, монтаж внутрішніх інженерних мереж, систем, приладів і засобів вимірювання, монтаж_ технологічного устаткування, а також пусконалагоджувальні роботи.

В 2016 році КП «Обухіврайтепломережа» надає послуги з опалення та гарячого водопостачання, постачає теплову енергію:
для потреб населення: 1374 абонентів
для потреб бюджетних установ : укладено 35 договорів на постачання теплової енергії.

Для потреб інших споживачів: укладено 20 договорів на постачання теплової енергії.

КП «Обухіврайтепломережа» проводить роботи по технічному огляду автоматики безпеки та перевірці спрацювання пристроїв захисту, блокування і сигналізації котельних. На поточний 2016 рік укладено 4 договори.

В 2016 році на котельних, які є власністю Обухівської міської ради, за кошти міського бюджету, трудовими силами КП «Обухіврайтепломережа» проведено реконструкцію на суму 1,7 млн. грн.

Завдяки високому професіоналізму колективу, інноваційності, великому вкладу директора як інженера, його технологічним рішенням, КП «Обухіврайтепломережа» заслужено завоювало авторитет, пошану та отримало високу оцінку не тільки у галузі, але і в державі. На протязі 2004-2015 років КП «Обухіврайтепломережа» неоднарозово займало призові місця у конкурсах на краще підприємство, є переможцем національного бізнес-рейтингу з присвоєнням звання «Лідер Галузі», не однократно нагороджене почесними грамотами Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства за успішну роботу з підвищення економічної ефективності та заощадливого використання паливно-енергетичних ресурсів. В 2008 році Віктор Сергійович був нагороджений «Орденом за заслуги» III ступеня. Постановою президії ЦК профспілки України присвоєне почесне звання «Кращий господарник 2009 року».

В 2014 році КП «Обухіврайтепломережа» посіло перше місце у конкурсі серед теплопостачальних організацій на звання «Краще підприємство комунальної енергетики України».

За І півріччя 2015 року КП «Обухіврайтепломережа», відзначено почесною грамотою Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлвоо-комунального господарства України, Центрального комітету профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України та Міжгалузевої асоціації з розвитку систем теплопостачання «Укртеплокомуненерго» за успішну роботу з підвищення економічної ефективності, заощадливого використання паливно-енергетичних ресурсів та стабільного забезпечення споживачів тепловою енергією.

Розрахунок тарифів по котельням Обухівського району

Звіт про виконаня показників ефективності використання комунального майна і прибутку, а також майнового стану підприємства І півріччя 2019 року. 

Звіт про виконаня показників ефективності використання комунального майна і прибутку, а також майнового стану підприємства за 9 місяців 2019 року

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь