Обухівська районна рада
Обухівський район, Київська область

Новини Обухівської районної ради

Які послуги Міністерства юстиції громадяни можуть отримати онлайн?

Дата створення: 16:43 07.12.2018

 1. Доступ до державних реєстрів: Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, за допомогою якого можна: - отримати відомості про зареєстровані речові права на нерухоме майно - перевірити документ, виданий Державним реєстром речових прав на нерухоме майно - попередньо подати заяву про державну реєстрацію прав та їх обтяжень - отримати інформацію про стан розгляду заяви (запиту) - поставити об’єкт нерухомого майна на контроль. Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, який дозволяє: - отримати чи перевірити наявну інформаційну довідку Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, завдяки якому можна: - безкоштовно отримати відомості онлайн - отримати електронну виписку (довідку, витяг) - отримати відповідь на запит - подати заяву для проведення державної реєстрації Реєстру громадських об’єднань Державного реєстру друкованих ЗМІ та інформаційних агенств як суб’єктів інформаційної діяльності

Навчальний семінар з питань екології та природокорисування в Обухівській районній раді

Дата створення: 15:57 07.12.2018

6 грудня 2018 року за ініціативою Обухівської районної ради та районної державної адміністрації спільно з Державною екологічною академією післядипломної освіти та управління Мінприроди України було проведено навчальний семінар для представників органів місцевого самоврядування, громадських організацій екологічного спрямування на тему: «Збереження та відтворення біотичного і ландшафтного різноманіття в агроландшафтах та зелених зонах населених пунктів».

Урочистий захід до Дня Збройних Сил України

Дата створення: 17:43 06.12.2018

06 грудня в Обухівському районному центрі культури і дозвілля відбувся урочистий захід до Дня Збройних Сил України. У заході взяли участь голова Обухівської районної ради Костянтин Шушаков, голова Обухівської районної державної адміністрації Михайло Письменний, Обухівський міський голова Олександр Левченко, заступник Обухівського районного військового комісара Андрій Коваленко, начальник Обухівського РВГУ ДСНС України в Київській області Олександр Головач, герої-ветерани антитерористичної операції, сім’ї загиблих героїв, учасники операції об’єднаних сил, військовослужбовці Збройних Сил України, Національної гвардії України, Національної поліції України, військові медики та представники Червоного Хреста, представники громадських, благодійних, волонтерських організацій, громада Обухівщини.

Як покращити доступність нотаріальних послуг для громадян? Консультує начальник Головного територіального управління юстиції у Київській області Олексій Шевченко

Дата створення: 09:16 05.12.2018

Переважній більшості громадян час від часу доводиться звертатися до нотаріуса за широким спектром послуг – від засвідчення копій документів, оформлення спадщини і заповіту до укладення шлюбного договору чи купівлі-продажу майна.

Про медицину на селі

Дата створення: 11:58 04.12.2018

В Обухівському районі активно впроваджуються заходи спрямовані на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості.

Інформація для депутатів районної ради

Дата створення: 15:09 03.12.2018

Запрошуємо вас взяти участь у робочій зустрічі голови Київської обласної державної адміністрації з громадським активом Обухівського району та міста Обухова щодо перспектив регіонального розвитку, що відбудеться 04 грудня 2018 року о 13.00 в Обухівському районному центрі культури і дозвілля за адресою: місто Обухів, вул. Київська, будинок 117.

Інформація для представників ЗМІ!

Дата створення: 13:49 03.12.2018