55 сесія VII скликання

Порядок денний п’ятдесят п’ятої  сесії

Обухівської районної ради сьомого скликання

1. Про обрання заступника голови Обухівської районної ради сьомого скликання.

2. Про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Обухівського району на 2020 рік за перше півріччя 2020 року:

3. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Обухівського району на 2020 рік за І півріччя 2020 року.

4. Про прийняття у 2020 році із селищного бюджету селища Козин на 2020 рік до районного бюджету Обухівського району на 2020 рік коштів на засадах міжбюджетного трансферту (іншої субвенції з місцевого бюджету)  для відділу культури, національностей, релігій  та туризму Обухівської районної державної адміністрації.

5. Про прийняття у 2020 році із селищного бюджету селища Козин на 2020 рік до районного бюджету Обухівського району на 2020 рік коштів на засадах міжбюджетного трансферту (іншої субвенції з місцевого бюджету)  для відділу культури, національностей, релігій  та туризму Обухівської районної державної адміністрації.

6. Про прийняття у 2020 році із селищного бюджету селища Козин на 2020 рік до районного бюджету Обухівського району на 2020 рік коштів на засадах міжбюджетного трансферту (іншої субвенції з місцевого бюджету)  для Комунального некомерційного підприємства Обухівської районної ради «Обухівська районна стоматологічна поліклініка».

7. Про прийняття у 2020 році із селищного бюджету селища Козин на 2020 рік до районного бюджету Обухівського району на 2020 рік коштів на засадах міжбюджетного трансферту (іншої субвенції з місцевого бюджету)  для Старобезрадичівської сільської ради Обухівського району Київської області.

8. Про прийняття у 2020 році із місцевого бюджету Дерев’янської сільської ради на 2020 рік до районного бюджету Обухівського району на 2020 рік коштів у вигляді міжбюджетного трансферту (іншої субвенції з місцевого бюджету)  для відділу освіти, молоді та спорту Обухівської районної державної адміністрації.

9. Про внесення змін до рішення Обухівської районної ради від 27 лютого 2020 року №1215.50.УІІ «Про прийняття у 2020 році із місцевого бюджету Григорівської сільської ради на 2020 рік до районного бюджету Обухівського району на 2020 рік коштів у вигляді міжбюджетного трансферту (іншої субвенції з місцевого бюджету)  для відділу освіти, молоді та спорту Обухівської районної державної адміністрації»

10. Про прийняття у 2020 році із місцевого бюджету села Мала Вільшанка на 2020 рік до районного бюджету Обухівського району на 2020 рік коштів у вигляді міжбюджетного трансферту (іншої субвенції з місцевого бюджету)  для відділу освіти, молоді та спорту Обухівської районної державної адміністрації.

11. Про  внесення змін до Комплексної Програми  підтримки закладів охорони здоров’я (некомерційних підприємств) вторинної медичної допомоги Обухівської районної ради Київської області на 2019-2021 роки.

12. Про внесення змін до Програми підтримки стоматологічною допомогою дітей та соціально-незахищених верств населення Обухівського району в галузі безоплатного стоматологічного обслуговування на 2020 рік.

13. Про внесення змін до Програми водного господарства та екологічного оздоровлення водних об’єктів на території Обухівського району Київської області.

14. Про внесення змін до Районної програми забезпечення Обухівською районною державною адміністрацією  виконання повноважень виконавчої влади та реалізації делегованих Обухівською районною радою повноважень щодо забезпечення державної політики в бюджетній і соціальній сферах та забезпечення виконання заходів Програми соціально-економічного розвитку Обухівського району на 2020 рік.

15. Про затвердження Програми фінансової підтримки діяльності комунального підприємства Обухівської районної ради - відділ капітального будівництва (код 32448826) на 2020 рік.

16.  Про внесення змін до рішення Обухівської районної ради від 24.12.2019 №1173.47(невідкладна).УІІ «Про районний бюджет Обухівського району на 2020 рік».

17. Про хід виконання Програми зайнятості населення  Обухівського району на 2018-2020 роки за перше півріччя 2020 року.

18. Про внесення змін до СТАТУТУ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ОБУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ – ВІДДІЛ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА та затвердження Статуту у новій редакції.

19. Про внесення змін до організаційної  структури КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ОБУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ – ВІДДІЛ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА та затвердження штатного розпису КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ОБУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ – ВІДДІЛ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА.

20. Про внесення змін до Порядку призначення керівників установ та закладів освіти Обухівської районної ради Київської області та затвердження його у новій редакції.

21. Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Жуківцівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Обухівської районної ради Київської області.

22. Про внесення доповнень до рішення Обухівської районної ради від 27 лютого 2020 року №1257.50.VII «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Обухівського району Київської області, та підлягають приватизації у 2020 році».

23. Про внесення доповнень до рішення Обухівської районної ради від 27 лютого 2020 року №1257.50.VII «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Обухівського району Київської області, та підлягають приватизації у 2020 році».

24. Про діяльність Комунального некомерційного підприємства  Обухівської районної ради «Обухівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

25. Про внесення змін до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства Обухівської районної ради «Обухівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2020 рік».

26. Про фінансовий план Комунального некомерційного підприємства Обухівської районної ради «Обухівська центральна районна лікарня» на 2020 рік.

27. Про фінансовий план Комунального некомерційного підприємства Обухівської районної ради «Обухівська районна стоматологічна поліклініка» на 2020 рік.

28. Про надання Комунальному некомерційному підприємству Обухівської районної ради «Обухівська центральна районна лікарня» дозволу на списання з балансу окремих основних засобів.

29. Про списання з балансу Обухівської районної ради Київської області окремих основних засобів.

30. Про розгляд клопотання Комунального підприємства «Обухіврайтепломережа» щодо погодження планових індивідуальних норм питомих витрат палива, теплової та електричної енергії.

31. Розгляд депутатських запитів та депутатських звернень (за наявності).

32. Різне.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь