Обухівська районна рада
Обухівський район, Київська область

Сесія районної ради

Переглядів: 250

Сьогодні, 15 березня, відбулася чергова 38 сесія Обухівської районної ради. Депутати плідно пропрацювавши розглянули 29 питань порядку денного та прийняли 29 рішень.

Заслухали та взяли до відома інформацію Києво-Святошинської місцевої прокуратури про роботу Обухівського відділу Києво-Святошинської місцевої прокуратури за ІІ півріччя 2018 року на території Обухівського району, що була представлена начальником Обухівського відділу Дмитром Житником.

Із бюджетів громад до районного бюджету було прийнято шість міжбюджетних трансфертів для загальноосвітніх навчальних закладів та КНП ОРР «Обухівська районна стоматологічна поліклініка»; внесено зміни до районних цільових програм в частині збільшення їх фінансування, а також внесено зміни до районного бюджету Обухівського району на 2019 рік, розподіливши значні кошти для сільських рад.  

Повторно оголосили конкурс на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти Обухівської районної ради Київської області: директорів Маловільшанської та Жуківцівської шкіл.

Розглянувши клопотання Державної служби геології та надр України про надання погодження Товариству з обмеженою відповідальністю «БУТСАЙД» щодо отримання спеціального дозволу на користування надрами з метою видобування корисних копалин місцевого значення (руслових пісків) прийняли рішення про відмову у отриманні спеціального дозволу.

На останок депутати підтримали депутатський запит депутата районної ради Анатолія Шафаренка до комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я району.

 

 

               

« повернутися до списку новин