Обухівська районна рада
Обухівський район, Київська область

Урочисто відкрили новозбудований харчоблок

Переглядів: 283

У Обухівському районі особлива увага приділяється галузі охорони здоров’я з метою забезпечення комфортних умов перебування хворих у стаціонарних відділеннях лікарні.

Свідченням того є завершений ремонт терапевтичного відділення Обухівської центральної районної лікарні, закупівля обладнання, заміна тепломереж лікарні. Також у планах ремонт інфекційного відділення Обухівської центральної районної лікарні, ремонт лор відділення та вентиляції хірургічного відділення лікарні.

Ось і сьогодні заступник голови районної ради Олександр Кровкін, голова Обухівської районної державної адміністрації Михайло Письменний, депутати районної ради були присутні на відкритті новозбудованої будівлі харчоблоку Комунального некомерційного підприємства Обухівської районної ради «Обухівська центральна районна лікарня».

З районного бюджету для будівництво харчоблоку виділено 2,5 мл грн. Будівництво розпочато у листопаді 2018 року, і як ми знаємо у грудні минулого року основні ремонті роботи були майже завершені.

Завдяки належному фінансуванню та відповідальності тих на кого покладено забезпечення охорони здоров’я в Обухівському районі ми бачимо позитивні результати.

Сподіваємося на подальші успіхи у галузі охорони здоров’я та покращенню загального здоров’я населення району.

А з нагоди чудового весняного свята керівники району привітали всіх жінок зі святом 8 Березня та вручили жінкам, працівникам харчоблоку, квіти та районній відзнаки.

« повернутися до списку новин