Обухівська районна рада
Обухівський район, Київська область

Обухівські активісти створили нову громадську організацію

Переглядів: 428
 
        12 грудня 2016 року, реєстраційною службою Головного територіального управління юстиції у Київській області зареєстровано громадську організацію "Інститут розвитку громад", що вестиме свою діяльність на території міста та району.
          Головною метою Організації є захист та поновлення порушених прав та інтересів населення; пропагування та розповсюдження ідей духовного відродження української нації; організація та проведення соціальних, фінансових, психологічних, спортивних, виховних та культурно-освітніх заходів; підтримка та розвиток інноваційних ідей громадян України; сприяння органам державної влади та місцевого самоврядування в побудові громадянського суспільства та взаємодії з громадськістю”.
         
          Основними напрямками діяльності Організації є:
– захист законних конституційних, цивільних, політичних, соціальних, економічних, національно-культурних та інших прав, інтересів та свобод фізичних та юридичних осіб;
– участь у формуванні демократичного, правового, громадянського суспільства;
– відстоювання інтересів громад, у тому числі в сфері представництва в органах влади та органах місцевого самоврядування;
– сприяння вільному і всебічному розвитку особистості;
– організація зборів, семінарів, змагань, зльотів, конференцій для виконання цілей та завдань громадської організації.
          Ідея створення громадської організації виношувалась більше двох років. І нарешті – ми її створили! – відзначили активісти.
          Вони переконані, що, «коли в країна реформується, зокрема, в частині децентралізації влади (об’єднання громад) необхідно об’єднуватися задля спільної мети».
          Зокрема, це стосується  і співробітництва з органами державної та місцевої влади та сприяння розвитку підприємництва, – розповіли вони.

« повернутися до списку новин