Обухівська районна рада
Обухівський район, Київська область

Обухівський район вітав вчителів!

Переглядів: 413

Один раз на рік наближається день, коли ми вимовляємо «Учитель» згадуючи при цьому не контрольну роботу чи підсумкову атестацію, а квіти і добрий настрій.

Ось і сьогодні, якраз напередодні такого свята – Дня працівників освіти, в Палаці культури «Енергетик» зібралися керівники району, щоб від щирого серця привітати шановних вчителів зі святом.

Голова районної ради Костянтин Шушаков та виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Сергій Коваленко з вітальними словами вручили районні нагороди вчителям, які успішно підготували учнів до предметних олімпіад та ЗНО. Також до привітань долучилися виконуюча обов’язки Українського міського голови Катерина Проценко та начальник відділу освіти Обухівської райдержадміністрації Юлія Луцик.

Найкращим привітанням для педагогів стали виступи дитячих творчих колективів району, які зі сцени своїми піснями та танцями вітали своїх вчителів.

Низький уклін вам і щира вдячність за вашу нелегку, але таку потрібну працю від усього Малишкового краю, Шановні вчителі!

« повернутися до списку новин