Обухівська районна рада
Київська область
Малий Герб України
gov.ua Місцеве самоврядування України
  Пошук

ДЕРЖАВНА УСТАНОВА «КИЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЛАБОРАТОРНИЙ ЦЕНТР МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ» ОБУХІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІДДІЛ ЛАБОРАТОРНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ІНФОРМУЄ!

Дата: 10.06.2020 17:03
Кількість переглядів: 1208

Фото без описуСтаном на  15 годину  10.06.2020 р. в Обухівському районі  з підозрою  на COVID-19 виявлено – 399 осіб, із них не підтверджено 96, лабораторно підтверджених - 254.

Найбільша кількість лабораторно підтверджених хворих  в м. Обухів – 133 (із них в с. Таценки -8), смт. Козин - 26, м. Українка-37, с. Романків-6 , с. Красна Слобідка - 6, с. Нещерів - 10, с. Германівка-3, с. Долина-1, с.Деремезна-2, с. Красне 1-7, с. Григорівка-3, с. Матяшівка -9, с. Перше Травня- 1, с.Халепя-1, с.Гусачівка-1, с.Жуківці-3, с.Трипілля-1,с.Ст.Безрадичі-1, с.Витачів-1, с.Степок-1, с.Перегонівка-1 . 

Із них  202  особи  одужало – в смт.Козин-20, в с.Романків-3, в м.Обухів-100, в м.Українка-35, в с.Германівка-3, в с.Деремезна-1,   Красне  1-6, в с.Нещерів-10, с.Перше Травня-1, с.Матяшівка-8, с.Долина-1, с.Григорівка-3, с.Трипілля-1, с.Халепя-1, с.Гусачівка-1, с.Жуківці-2,  с. Красна Слобідка-4, с.Ст.Безрадичі-1, с.Витачів-1.

Померло    п’ять   осіб ( м.Українка-1, м.Обухів-4).

Серед медпрацівників захворіло - 23 особи  в т.ч. - 4  лікаря. Одужало 18 медпрацівників, із них-4 лікаря.  

Виявлено 871  контактні особи, які знаходяться на самоізоляції в домашніх умовах під спостереженням лікарів.

На 09.06.20 р. в Україні захворіло на COVID-19 -28381 осіб із них померло 833.

Відсоток смертності складає 2,9%. В Обухівському районі захворіло з лабораторно підтвердженим діагнозом 254 осіб, із них померло 5  осіб. Відсоток смертності складає 1,9%.

Пацієнти з важким перебігом захворювання (пневмонія, загострення хронічних захворювань) перебувають на стаціонарному лікуванні в інфекційних   відділеннях

базових клінічних лікарень ( Олександрівська лікарня м.Києва ,  лікарня №3 м.Б.Церква , ЦРЛ м.Кагарлика).    

Необхідність дотримання трьох основних протиепідемічних вимог буде зберігатись ще довгий період - це:

1.Носіння маски чи респіраторів з рівнем захисту не менше FFP-2

2.Соціальна дистанция повинна  бути не менше 2 метрів.

3. Проведення  дезінфекційних заходів.

Інфікуватися можна і в  другий , і в третій раз так як вірус піддається мутації ( змінює свої властивості) і наявність антитіл не  застраховує від повторного зараження.

Як довго зберігається  життєздатність коронавірусу в оточуючому середовищі на різних поверхнях?

На стальних поверхнях - 48 годин, на пластику – 3 дні, на дерев’яних поверхнях-4 дні, на склі - 5 днів,  на кераміці-5 днів, на медичній  масці - 7днів. Тому так  важливо не послаблювати дезінфекційні заходи та забезпечити утилізацію одноразових медичних масок, халатів, рукавичок та іншіх матеріалів де може знаходитись вірус..

Транспортна інфраструктура являє собою зону ризику в розповсюдженні COVID-19 при  недотриманні протиепідемічних вимог. Повинен бути відпрацьований чіткий алгоритм поведінки пасажирів та водіїв з метою недопущення інфікування пасажирів.

Відкриття пляжного та оздоровчого сезону при недотриманні протиепідемічних вимог також може привести до різкого підняття рівня захворюваності на COVID-19.

Частіше на COVID-19 хворіють гіпертоніки-люди з підвищеним тиском,з надлишковою вагою, хворі на діабет, з порушенням мікроциркуляції легень, при цьому   кисень не засвоюється і  апарати ШВЛ (штучної вентиляції легень) не допоможуть.

У важко хворих на COVID-19 може виникнути інсульт, інфаркт,відірватися тромб, загострюються  хронічні  захворювання.

В Україні затверджені протоколи лікування COVID-19. Комплекс препаратів, які були випробувані в інших країнах призначаються для лікування  у важких   та  критичних випадках .

Епідемії тим більше пандемії інфекційних захворювань приводять до сотень тисяч смертельних випадків та до пониження очікуваної тривалості життя.

Серед збудників інфекційних захворювань домінують віруси. Нові захворювання вірусної етіології мало вивчені, вакцини та ліки відсутні.


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь