Обухівська районна рада
Обухівський район, Київська область

Великодні привітання

Переглядів: 563

До Великодніх свят, дякуючи спільному рішенню Обухівської районної ради та Обухівської районної державної адміністрації, були виділені кошти на придбання продуктових наборів для одиноких непрацездатних громадян, які знаходяться на обслуговуванні у Обухівському районному територіальному центрі соціального обслуговування. Зворушені такою турботою про людей, підопічні Терцентру зі словами вдячності та побажаннями Божих благословень приймали святкові подарунки. У Великодньому кошику була і паска і ковбаска та інші святкові продукти.

«Турботлива  донечка», саме так кличуть наших соціальних робітників  бабусі та дідусі, які в цей день виглядали по-особливому щасливі. Адже тепер не з чуток знаю, що турбота одне про одного, доброта та милосердя – це прояв справжньої Християнської любові.

Тож і ми бажаємо всім нам відчути Божу благодать, жити в мирі, злагоді та любові. А також дякуємо всім районним депутатам та сільським головам, які допомогли довести продуктові набори до своїх населених пунктів.

Христос Воскрес! Усе радіє,
Сміється сонечко з небес,
Прозора річечка леліє –
Христос Воскрес!
Воістину Воскрес!
 

« повернутися до списку новин