Обухівська районна рада
Обухівський район, Київська область

Пам’яті Героїв Небесної Сотні

Переглядів: 256

В пам’ять про людей, які героїчно загинули в боротьбі з авторитарним режимом захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України щороку 20 лютого відзначається День Героїв Небесної Сотні.

З метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, які у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави, її європейського вибору, в приміщенні Обухівського районного краєзнавчого музею імені Ю.К. Домотенка відбувся районний захід за участю керівників районнкау: Олександра Кровкіна та Михайла Письменного, Обухівського міського голови Олександра Левче, учасників Революції Гідності, депутатів районної ради, членів сімей загиблих, волонтерів, учнів шкіл Обухівського району.

В клубних та бібліотечних закладах району проведено заходи присвячені вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні, оформлено книжкові виставки «Їх серця б’ються на небесах…», «Ті, що стали янголами: сто разів про Гідність!».

В Обухівському районному краєзнавчому музеї імені Ю.К. Домотенка оформлена постійнодіюча Зала Гідності.

Також керівники району взяли участь у мітингу-реквіємі "Герої не вмирають!", вшанували подвиг та світлу пам'ять героїв покладанням квітів до памятнику на Алеї Небесної Сотні у місті Обухів.  

Слава Героям Небесної Сотні, слава українським воїнам, які з гідністю та честю виконують свій святий обов’язок захисту нашої Батьківщини.

« повернутися до списку новин