Обухівська районна рада
Обухівський район, Київська область

Зустріч з правозахисниками Албанії

Переглядів: 547

23 листопада 2017 року начальником відділу представництва Іванчуком Ярославом Вікторовичем та керівником «Обухівське бюро правової допомоги» Вишневського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ніною Іванівною Лагоденко, було проведено зустріч з делегацією правозахисників з Албанії.

Метою візиту іноземної делегації було ознайомлення з українською системою безоплатної правової допомоги. Під час зустрічі було проведено інформування про роботу бюро правової допомоги стосовно надання первинної правової допомоги та забезпечення доступу до безоплатної вторинної допомоги, інформування про правопросвітницькі заходи, які проводить бюро, а також про співпрацю з партнерами.

До участі у заході були залучені відділи , управління та представники органів місцевого самоврядування. Дякуємо керуючій справами виконавчого апарату Обухівської районної ради Самофаловій Жанні Анатоліївні, начальнику Управління пенсійного фонду України в місті Обухові та Обухівському районі Київської області Василишиній Наталії Францівні, головному спеціалісту служби у справах дітей та сім’ї Обухівської райдержадміністрації Ковальчук Катерині Миколаївні та соціальному фахівцю центру АТО Обухівської райдержадміністрації Андрєєвій Лідії Михайлівні за партнерство та прийняття участі у вищезазначеному заході.

 

 

 

« повернутися до списку новин