Обухівська районна рада
Обухівський район, Київська область

20 річчя Обухівського районного територіального центру соціального обслуговування

Переглядів: 542

23 червня 2017 року 20-річчя з дня утворення відсвяткував Обухівський районний територіальний центр соціального обслуговування, який був створений відповідно до розпорядження Обухівської районної державної адміністрації № 315 від 23.06.1997.

На свято завітали: заступник голови Обухівської районної державної адміністрації Білецький Сергій Володимирович, заступник голови Обухівської районної ради Олкова-Михницька Агнеса Вячеславівна , Старобезрадичівський сільський голова Горбаченко Петро Михайлович та Першотравенський сільський голова Семенюк Тамара Григорівна.

За добросовісне і відповідальне виконання свої посадових обов’язків у наданні соціальних послуг одиноким громадян - працівників територіального центру було відзначено подяками від Обухівської районної державної адміністрації та Обухівської районної ради.

За 20 років відбулося багато змін. Так у 2010 році у зв’язку з реорганізацією територіального центру третина штату відійшла в підпорядкування міста Обухів. Відкрито нове відділення адресної натуральної та грошової допомоги, створено пункт прокату технічних засобів реабілітації, виділяються кошти на покращення матеріальної бази стаціонарного відділення, в користування територіального центру надано автомобіль. На даний час у територіальному центрі працює 49 чоловік.

Все, що ми маємо – це все завдяки тісній співпраці Обухівської районної ради та Обухівської районної державної адміністрації. Виважені та мудрі рішенням, які приймають їх очільники спрямовані на розвиток соціальної сфери району.

Хочемо окремо подякувати всім керівникам наших районних організацій, сільським головам, керівникам  медичної галузі та громадським організаціям за безвідмовну допомогу. Нехай добро повернеться сторицею всім і кожному.

   

« повернутися до списку новин