Обухівська районна рада
Обухівський район, Київська область

Сесія Обухівської районної ради

Переглядів: 460

          24 червня 2016 року відбулася дев’ята сесія Обухівської районної ради сьомого скликання.  Депутати розглянули ряд бюджетних питань, затвердили звіт про виконання районного бюджету Обухівського району на 2016 рік за перший квартал 2016 року, розглянули ряд питань про передачу міжбюджетних трансфертів, внесли зміни до районного бюджету на 2016 рік та деяких цільових програм, що фінансуються з районного бюджету.

          Також депутати своїм рішення затвердили Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення посад керівників комунальних закладів культури спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Обухівського району Київської області. Розглянуто та затверджено ряд питань з управління майном спільної власності територіальних громад Обухівського району.

          На сесії депутати підтримали депутатське звернення та депутатський запит депутата Устименка О. М., відкритий лист Підгірцівського сільського голови, депутатів сільської ради, членів виконавчого комітету, членів Громадської ради при Підгірцівський сільській раді, представників громадськості Київському міському голові Віталію Кличку щодо проблем полігону ТПВ №5, розглянули звернення Житомирської районної ради.

          Також на сесії було заслухано інформацію Обухівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області про діяльність у сфері охорони та захисту прав і свобод людини, протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку, інформацію Обухівського відділу Києво-Святошинської місцевої прокуратури про стан законності в Обухівському районі, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності та прийнято відповідні рішення.

          Всі сесійні питання попередньо були розглянуті на засіданні Президії Обухівської районної ради сьомого скликання, що відбулося 22 червня 2016 року та опрацьовані на засіданнях постійних комісій ради.

« повернутися до списку новин