Обухівська районна рада
Обухівський район, Київська область

Привітання голови Обухівської районної ради Лариси ІЛЬЄНКО з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України

Переглядів: 664

Дорогі земляки!

Щиро вітаю вас з найбільшими державними  святами – Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України!

Ця дата втілює в собі давнє прагнення нашого народу до свободи та самовизначення. І саме прапор став символом незалежності, слави і відродження України. Під цим знаменом наш народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність.

День Незалежності в серцях українців став символом самоствердження, відчуття волі та суверенності. Ми зрозуміли, що самі повинні творити свою долю.

Хочу насамперед привітати зі святом та висловити щиру вдячність мужнім та відважним українським воїнам, які зараз на передовій захищають нашу незалежність, роблять все для того, щоб ворог не пройшов далі територією України.

Шановні жителі Обухівщини, пам'ятаймо тих Героїв, які своїм  життям заплатили за наше мирне небо і спокій на рідній землі.

Випробування об’єднують український народ та роблять його сильнішим. Ми добре зрозуміли, що омріяна заможна та вільна Україна будується кожним із нас. Ми усі разом і кожен особисто відповідальні за долю своєї країни. Тож єднаймося, допомагаймо одне одному, спільно будуймо Україну!

Бажаю Вам міцного здоров’я, родинного благополуччя, сімейного затишку, успіхів у справах та починаннях. Нехай на нашій землі панують спокій і злагода, а у серцях завжди палає вогник надії на щасливе майбутнє нашої України.

Зі святом! Слава Україні!

« повернутися до списку новин