Привітання з нагоди Дня державної служби
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04362705/bb3fcf9c1a7721a6ea8798298f3e5315.jpg)
Ефективна державна служба - це не лише необхідна умова прогресу українського суспільства, а й важливий чинник утвердження в Україні європейських стандартів життя.
Від професіоналізму і чесності кожного з вас, відношення до людей, вміння швидко і якісно приймати управлінські рішення, залежить рівень довіри до влади в цілому.
Пам'ятайте, що довіра до влади починається з державного службовця, який має відігравати роль посередника між нею і народом, гнучко реагувати на запити сучасного суспільства.
Тож, нехай ваші дії будуть мудрими, а щоденна робота викликає повагу та довіру громадян. Бажаємо, щоб кожен день Вашого життя був щасливим і радісним, а родинне тепло і затишок допомагали у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.
Сьогодні, з нагоди свята вітання отримали наші колеги, державні службовці Обухівської районної державної адміністрації. У залі засідань Обухівської районної ради крім привітань вони отримали грамоти та квіти.
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)