Обухівська районна рада
Обухівський район, Київська область

Відбулася сесія районної ради

Переглядів: 507

9 червня 2017 року відбулася двадцята сесія Обухівської районної ради сьомого скликання. Робота сесії була тривалою і плідно. Депутати розглянули більше сорока питань, майже з усіх питань були прийняті рішення районної ради.

Першим питанням депутати заслухали звіт голови Обухівської районної державної адміністрації про здійснення райдержадміністрацією делегованих повноважень Обухівської районної ради. Також було затверджено звіт про виконання районного бюджету Обухівського району за І квартал 2017 року та заслухано інформації про хід виконання районних цільових програм за І квартал 2017 року.

Розглянуто ряд питань, що стосуються освітньої реформи в Обухівському районі. Рішенням ради визначено опорну школу серед загальноосвітніх навчальних закладів освітнього округу № 1 Обухівського району Київської області; створено Германівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені братів Гетьманів – гімназія» та Копачівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок»; Українські загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів №1 та № 2 отримали статус спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням окремих предметів. 

За поданням Обухівської районної державної адміністрації депутати затвердили Програму енергозбереження (підвищення енергоефективності) Обухівського району на 2017-2019 роки.

Також депутати своїм рішенням підтримали проведення громадського обговорення щодо присвоєння Обухівському районному краєзнавчому музею імені Юрія Корнійовича Домотенка. Та затвердили список присяжних Обухівського районного суду Київської області.

На останок було підтримано два депутатські звернення депутатів Обухівської районної ради Шафаренка А.М. та Гербеди С.В.

« повернутися до списку новин