Обухівська районна рада
Обухівський район, Київська область

Правила пожежної безпеки на відкритий території!

Переглядів: 316

  • Багаття, залишене без нагляду відпочивальників, можуть спричинити велику біду. Пам'ятайте, що не можна випалювати траву та інші рослинні рештки та розкладати багаття в лісі.
  • Вкрай небезпечним є відвідувати хвойні насадження при п'ятому класі пожежної небезпеки.
  • Категорично заборонено звалювати та спалювати сміття у лісових насадженнях та заїжджати на територію лісового фонду на автомобілі.
  • Забороняється палити,  кидати у лісі,  на відкритих територіях, на узбіччях автодоріг непогашені сірники та недопалки.
  • Помітивши найменше розповсюдження вогню негайно телефонуйте до служби порятунку «101»!

Звертаємо увагу громадян на необхідність враховувати під час відпочинку наявність охоронної зони ліній електромереж. Вона становить для ЛЕМ напругою 6-10кВ - 10 метрів з кожного боку лінії, для ЛЕМ напругою     35 кВ - 15 метрів, для ЛЕМ, напругою 110 кВ - 20 метрів, для ЛЕМ наругою 150кВ і більше - 25 метрів. Розпалення багать в охоронній зоні - загрожує не лише знеструмленням лінії, а й несе безпосередню загрозу для. вашого здоров'я і, навіть, життя. Категорично забороняється також розкладати багаття, спалювати стерню, залишати легкозаймисті матеріали та складати сміття поблизу ліній електропередач та трансформаторних підстанцій.

 

--

Обухівський РС ГУ ДСНС

obyhiv.guditb@ukr.net

https://twitter.com/101obuhiv

https://www.facebook.com/groups/ObukhivRS.DSNS

https://obuhivrvgudsnsukrkiivobl.blogspot.com/

https://www.youtube.com/user/101obuhiv

« повернутися до списку новин