Обухівська районна рада
Обухівський район, Київська область

РЕЄСТРАЦІЯ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ

Переглядів: 849

10 червня стартує пілотний проект із запровадження принципу екстериторіальності в державній реєстрації земельних ділянок, який продовжиться 2 роки. Відповідну постанову прийнято Урядом 3 червня.Рішення про реєстрацію земельної ділянки може бути прийнято будь-яким державним кадастровим реєстратором, обраним за принципом випадковості системою Державного земельного кадастру.
? скорочено реєстрацію земельної ділянки з 14 до 7 робочих днів;
? реалізовано принцип екстериторіальності при наданні відповідної послуги;
? усунуто причини, які зумовлюють необхідність неодноразових звернень заявників із заявами та документами через центр надання адміністративних послуг до державних кадастрових реєстраторів (у разі відмови у державній реєстрації).
? через Єдиний державний портал адміністративних послуг можна буде замовити, провести та одержати результати державної експертизи землевпорядної документації в електронній формі.
? сертифікованим інженерам-землевпорядникам надано повноваження щодо виправлення помилок у застосуванні систем координат земельних ділянок (у тому числі помилок, що виникли при перерахунку із однієї системи 
координат в іншу), які були сформовані до 1 січня 2013 року та відомості про які були перенесені до Державного земельного кадастру та помилок у відомостях щодо місця розташування земельних ділянок.

« повернутися до списку новин