В Україні створять Національну стратегію із захисту дітей в Інтернеті

Дата: 04.11.2019 11:12
Кількість переглядів: 390

Фото без описуПро це повідомили в Міністерстві освіти і науки.

До розробки стратегії можуть долучитись батьки та діти, для цього їм необхідно відповісти на запитання експертів в онлайн анкеті.

За словами експерта із захисту дітей від насильства офісу Уповноваженого президента України з прав дитини Анастасії Дьякової, більшість дітей в України користується Інтернетом, проте, нарівні із корисними можливостями, в ньому є і певні небезпеки: ризики кібербулінгу, онлайнгрумінгу тощо.

«Робота над стратегією виконується за підтримки Міжнародного союзу електрозв’язку, Уповноваженого Президента України з прав дитини та Міністерства освіти України», — відзначила експерт із захисту дітей.

Розробка Національної стратегії відбуватиметься у декілька етапів. Спочатку відбудеться проведення дослідження щодо поточного стану проблеми в Україні, зокрема, за допомогою онлайн опитувань серед батьків та дітей, а також партнерів із державного, громадського та приватного секторів. У листопаді Україну відвідають міжнародні експерти з метою налагодження подальшої співпраці.

Розробка та презентація рекомендацій Міжнародного союзу електрозв’язку, обговорення напрацювань та створення плану дій з розробки стратегії запланована на грудень 2019 року.

Рекомендації міжнародних експертів, розроблені за участю профільних представників українського державного, громадського та приватного секторів, і ляжуть в основу майбутньої стратегії з захисту дітей в Інтернеті, яка буде розроблена вже наступного року.

Долучитись до дослідження можуть і батьки і діти. Для цього потрібно заповнити форму онлайн опитування для батьків та для дітей.


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь