Обухівська районна рада
Обухівський район, Київська область

Виїзні прийоми в пунктах обслуговування громадян Обухівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр)

Переглядів: 213

27 та 29 серпня 2019 року  згідно оновлених графіків роботи пунктів  обслуговування громадян Обухівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України у Київській області  спеціалістом відділу проведено 2 виїзні прийоми в м. Українка,  прийнято – 35 осіб.

Питання на прийомі стосувалися перерахунку пенсій – 20 заяв, реєстрація на ВЕБ- порталі ПФУ-3 заяви, видача виписки з розпорядження щодо призначення пенсії-2 особи, прийнято заяви на виготовлення пенсійних посвідчень – 3, оформлення запитів на перевід пенсійної справи з інших районів – 2 особи та інші консультації по питаннях пенсійного забезпечення 5 осіб.

Представником Обухівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України у Київській області О. Кравченко надано роз’яснення щодо нового онлайн сервісу Веб-порталу Пенсійного фонду України – призначення пенсії в «один дотик». Сервіс призначення пенсії в «один дотик» є однією із складових частин системи надання послуг у сфері пенсійного забезпечення в електронній формі («Е-ПЕНСІЯ), що реалізується Пенсійним фондом України і включає заходи з переведення в електронну форму надання послуг та організацію обміну даними з державними реєстрами для зменшення паперового документообігу при наданні послуг.

Сервіс передбачає:

подання документів для призначення пенсії дистанційно в електронному вигляді (заява та сканкопії документів, завірені електронним підписом);
після прийняття рішення про призначення пенсії повідомлення про необхідність звернення до сервісного центру за отриманням пенсійного посвідчення.

« повернутися до списку новин