Обухівська районна рада
Обухівський район, Київська область

Святий Миколай навідався в Обухівський район

Переглядів: 570

Цикл новорічно-різдвяних свят розпочинається задовго до Нового року. День Святого Миколая – чим не привід вбрати новорічну красуню не лише в своєму помешканні, а й на вулицях поблизу адміністративних будівель?

До 19 грудня зелені красуні прикрасили на території всього Обухівського району. Кожна сільська рада вбирала свою ялинку.

Напевно, до кожної слухняної, та й не дуже, дитини прийшов Миколай, який під подушку поклав подарунки-миколайчики. Та для дітей подарунків забагато ніколи не буває, особливо для тих, хто через певні обставини виховується в інтернаті, дитячому будинку. З вітаннями та солодкими і не тільки подарунками на гостину до Трипільської школи-інтернату навідалися: голова Обухівської районної ради Костянтин Шушаков, секретар Української міської ради Катерина Проценко, депутати Обухівської районної ради та Обухівської міської ради, представники громадських організацій, благодійники та меценати. Діти подарували присутнім новорічну казку у вигляді вистави, а дорослі в свою чергу подарували не лише подарунки, а й частинку своєї душі.

Також 19 грудня в ресторані «Золотий Фазан» відбувся районний захід за участі шкільного самоврядування. На дітей чекала ігрово-розважальна програма, конкурси та вікторини. Було й справді весело.

До Нового року районне керівництво також підготувало сюрпризи для дітей. Для всіх учнів молодших класів організовані святкові ранки в Обухівському РЦКіД, які відбулися 21 та 22 грудня, там на дітей чекала не просто чарівна казка, а ще й подарунки у вигляді солодощів.

 

« повернутися до списку новин