Обухівська районна рада
Обухівський район, Київська область

ТЕПЕР У БІЛІЙ ЦЕРКВІ МОЖНА ОДРУЖИТИСЯ ЗА ОДИН ДЕНЬ

Переглядів: 1364

В Україні 25 березня розширили перелік населених пунктів, де можна укласти шлюб за добу та дозволили селам долучатися до пілотного проекту. Відповідне розпорядження Кабміну №192-р від 22 березня 2017 року було опубліковано в офіційному виданні "Урядовий кур'єр".

Так, пілотний проект про швидкі шлюби розповсюдили на Кривий Ріг, Бахмут, Запоріжжя, Білу Церкву, Бориспіль, Кропивницький, Станицю Луганську, Білгород-Дністровський, Полтаву, Кременчук, Чугуєв, Хмельницький, Черкаси, Хотин та с.Кам’яниця Ужгородського району Закарпатської області.

Нагадаємо, раніше пілотний проект "Шлюб за добу" діяв у 20 населених пунктах - Києві, Львові, Одесі, Херсоні, Маріуполі, Сєвєродонецьку, Вінниці, Дніпрі, Луцьку, Миколаєві, Кам’янець-Подільському, Рівному, Житомирі, Харкові, Ужгороді, Чернівцях, Івано-Франківську, Сумах, Тернополі та Чернігові.

Відтепер закоханим, бажаючим вступити у шлюб, не обов’язково чекати місяць аби зареєструвати свої відносини. Нареченим надається можливість виключно за власним бажанням, без зазначення поважної причини (вагітність, хвороба, загроза життю і т. п.), побратися протягом доби від моменту подачі відповідної заявки на проведення державної реєстрації шлюбу. 

У Білій Церкві організатором проведення державної реєстрації шлюбу у скорочені строки за обраним заявниками місцем є комунальна установа Будинок урочистих подій.

Місце знаходження комунальної установи: Київська область, м.Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 22, 09100

Телефон: (04563) 5-30-58.

Контактні дані відділу: Білоцерківський міськрайонний відділ ДРАЦС
ГТУЮ у Київській області, Київська область, м.Біла Церква, вул.Ярослава Мудрого,22, 09100

Телефон відділу: (04563) 5-34-40, 5-34-39

« повернутися до списку новин