Обухівська районна рада
Обухівський район, Київська область

До Дня людей похилого віку

Переглядів: 459

          1 жовтня в усьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку. Обухівська районна рада не стала осторонь цієї події та вкотре висловила свою підтримку та вдячність одиноким жителям похилого віку нашого району, виділивши кошти у сумі 32 000 грн на придбання подарункових наборів.

          У нашому районі 315 чоловік, які перебувають на обліку в Обухівському районному територіальному центрі соціального обслуговування. До кожного з них завітав соціальний працівник з подарунком та привітаннями.

          У відділенні стаціонарного догляду для постійного проживання села Германівки проживає 21 особа, з них 19 чоловік – люди похилого віку. З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку з подарунками, привітаннями та поздоровленнями до них завітали гості: начальник управління соціального захисту Обухівської РДА Білоконь Г.І., Германівський сільський голова Слюсар В.І., керівник міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України Баукова Г.М., учні Германівської гімназії та художній колектив «Барвінок».

 

   

 

 

« повернутися до списку новин