Обухівська районна рада
Обухівський район, Київська область

Нарада з керівниками територіальних громад району.

Переглядів: 118

24 жовтня голова Обухівської районної ради Лариса Ільєнко провела робочу нараду з очільниками органів місцевого самоврядування Обухівського району: сільськими головами та секретарями місцевих рад.

До участі в нараді були запрошені представники Обухівської районної державної адміністрації, керівники комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я району та начальник Обухівського районного сектора Головного управління ДСНС України у Київській області.

Основним питанням, що було обговорено на нараді був стан підготовки населених пунктів до осінньо-зимового періоду і початку опалювального періоду 2019-2020 років. Керівників громад хвилювало питання роботи дорожніх служб та забезпечення безпеки на дорогах при снігопадах та ожеледицях.

Також обговорили найбільш гострі проблемні питання, що існують на сьогоднішній день в Обухівському районі та бачення шляхів їх вирішення.

Голова ради запевнила, що громади в Обухівському районі не залишаться на одинці зі своїми проблемами, спільними зусиллями будемо працювати для розвитку як кожного населеного пункту так і всього Обухівського району вцілому.   

« повернутися до списку новин