Обухівська районна рада
Обухівський район, Київська область

В Обухівському районі відзначено День Перемоги

Переглядів: 566

6 травня 2016 року голова районної ради Костянтин Шушаков та голова районної адміністрації Олександр Туренко разом з депутатом Київської обласної ради Володимиром Боднарем, депутатами Обухівської районної ради, керівниками територіальних громад району та керівниками сільськогосподарських підприємств району розпочали марафон відзначення у 2016 році в Обухівському районі Дня пам'яті та примирення і 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Розпочався марафон пам’яті покладанням квітів до пам’ятника жертвам фашистського терору в урочищі Розкопана (с. Трипілля) та відновленого пам’ятника Братської могили неподалік села Макарівка.

Районні урочистості відбулися на території музейно-меморіального комплексу «Янівська висота», що у селі Семенівка.

Разом з головою районної ради Костянтином Шушаковим та головою районної адміністрації Олександром Туренком, депутатом Київської обласної ради Володимиром Боднарем та депутатським корпусом у заході взяли участь Український міський голова, Козинський селищний голова, сільській голови Обухівського району з представниками громад, керівники підприємств, установ, організацій району, представники громадських організацій району, ветерани, молодь.

Далі естафету відзначення Дня Перемоги прийняли керівники територіальних громад. У період з 6 травня по 9 травня за участю керівництва району та депутатського корпусу районної ради у кожному населеному пункті району було проведено урочистості, та мітинги, покладено квіти до всіх меморіалів загиблим героям у Обухівському районі, відзначено та вшановано кожного ветерана.

« повернутися до списку новин