Обухівська районна рада
Обухівський район, Київська область

Відбулася сесія районної ради

Переглядів: 698

       

        2 березня відбулася чергова 18 сесія Обухівської районної ради. Депутати розглянули 34 питання внесених до порядку денного сесії та прийняли відповідні рішення.

        Депутати заслухали інформацію начальника Обухівського відділу Києво-Святошинської місцевої прокуратури про стан законності в Обухівському районі, заходи щодо її зміцнення. Затвердили звіт про виконання районного бюджету Обухівського району за 2016 рік та обсяг вільного залишку бюджетних коштів районного бюджету Обухівського району на 1 січня 2017 року. Було розглянуто інформації про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Обухівського району на 2016 рік та Програми енергозбереження (підвищення енергоефективності) Обухівського району на 2015-2016 роки.

        Директор Комунального підприємства Обухівської районної ради – відділ капітального будівництва Власенко Валентин Васильович прозвітувався перед депутатами про фінансово-господарську діяльність підприємства за 2016 рік.

        Також депутати підтримали подання голови Обухівської районної державної адміністрації про призначення головного лікаря Комунального закладу Обухівської районної ради «Обухівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» призначивши головним лікарем закладу Тимченка Юрія Олександровича.

        Опрацювали блок питань управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Обухівського району та питання у сфері регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, що належать до повноважень районної ради.

        Також на сесії було схвалено ряд депутатських звернень до Обухівської районної державної адміністрації та підтримано депутатський запит Генеральної прокуратури України. 

« повернутися до списку новин