Обухівська районна рада
Обухівський район, Київська область

В Обухівській лікарні відкрито "протишокову палату"

Переглядів: 610

7 грудня 2016 року голова Обухівської районної ради взяв участь у відкритті у Обухівській центральній районній лікарні протишокової палати у відділенні невідкладної (екстреної) допомоги лікарні.  

Це дасть змогу забезпечити своєчасну діагностику, стабілізацію життєво-важливих функцій в перші години хвороби, щоб уникнути продовження шоку і пізніх його ускладнень, та врятувати більшу кількість пацієнтів з політравмами та іншими важкими гострими станами при взаємодії брига фахівців лікувально - профілактичних закладів району.

На забезпечення протишокової палати з районного бюджету Обухівщини витрачено майже 1,7 мілн гривень.

За ці кошти був проведений поточний ремонт відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги, закуплені медичні меблі та медичне обладнання: дефібрилятор, монітори пацієнта, мобільна операційна лампа, апарат штучної вентиляції легень з компресором, концентратор, алкотестер, апарат УЗД портативний, ехоенцефалограф, підігрівач розчинів, ЕКГ-апарат, пересувний рентгенапарат, аспіратор.

У свою чергу, медичний колектив Обухівської ЦРЛ висловив подяку голові районної ради Шушакову К.О., голові Обухівської районної державної адміністрації Туренку О.В. та депутатському корпусу за допомогу в придбанні сучасного медичного обладнання, меблів та ремонту.

 

 

 

 

 

« повернутися до списку новин