Обухівська районна рада
Обухівський район, Київська область

Інформуємо про виконання рішення районної ради

Переглядів: 560

На пленарному засіданні дев’ятнадцятої сесії Обухівської районної ради  Київської області 06 квітня 2017 року депутати районної ради розглянувши та обговоривши депутатське звернення депутата Обухівської районної ради Шафаренка А.М. до Державного агентства автомобільних доріг України, Служби автомобільних доріг у Київській області, Головного управління Національної поліції в Київській області щодо обмеження руху по автомобільному шляху Обухів-Узин (Т 10 33), підтримали звернення депутата Шафаренка А.М. та прийняли рішення районної ради №435.19.VIІ «Про розгляд депутатського звернення депутата Обухівської районної ради Шафаренка А.М. до Державного агентства автомобільних доріг України, Служби автомобільних доріг у Київській області, Головного управління Національної поліції в Київській області».

На виконання рішення районної ради виконавчим апаратом було направлено примірник рішення ради №435.19.VIІ та звернення до Головного управління національної поліції в Київській області.

Розміщує для ознайомлення лист Головного управління Національної поліції в Київській області, що надійшов у відповідь на звернення. 

« повернутися до списку новин