Обухівська районна рада
Обухівський район, Київська область

Нарада з освітянами

Переглядів: 191

23 жовтня 2019 року голова Обухівської районної ради Ільєнко Лариса Олександрівна провела робочу нараду з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів Обухівської районної ради Київської області та дошкільних навчальних закладів району.

До участі в нараді були запрошені начальник відділу освіти Обухівської районної державної адміністрації Київської області Леус Денис Борисович, начальник Обухівського районного сектора ГУ ДСНС України у Київській області Головач Олександр Миколайович та депутати районної ради.

Основні питання, що були підняті на нараді стосувалися готовності навчальних закладів до навчального року 2019-2020, підготовка закладів до роботи до початку опалювального періоду 2019-2020 років. Також було піднято питання встановлення пожежної сигналізації у навчальних закладах та виконання приписів Обухівського районного сектора ГУ ДСНС України у Київській області за результатами перевірок протипожежного стану закладів освіти Обухівського району.

Начальник відділу освіти Обухівської районної державної адміністрації Київської області Леус Д.Б. доповів бачення Обухівської районної державної адміністрації шляхів вирішення основних освітянських проблем. Також зазначив, що розпочалися роботи по виготовленню проектно-кошторисної документації на встановлення пожежної сигналізації, на підставі якої можна буде робити монтажні роботи.

 

« повернутися до списку новин