Обухівська районна рада
Обухівський район, Київська область

Відбулася сесія районної ради

Переглядів: 508

      1 листопада 2016 року відбулася чергова 14 сесія Обухівської районної ради. В ході плідної та тривалої роботи депутати розглянули та опрацювали більше семидесяьт питань. Внесли зміни та затвердили у новій редакції Статути начальних закладів району, закладів культури та закладів охорони здоров»я. Заслухали звіт начальника управління фінансів Обухівської районої державної адміністрації про виконання районного бюджету Обухівського району на 2016 рік за 9 місяців 2016 року. Прийняли до районного бюджету із бюджетів місцевих рад кошти на засадах міжбджетного трансферту (іншої субвенції) для закладів охорони здоров»я Обухівського району.

    Також депутатами було прийнято рішення про реформування друкованого засобу масової інформації – газети «Обухівський край» та  редакції газети «Обухівський край», вирішивши вийти зі складу співзасновників друкованого засобу масової інформації – газети «Обухівський край» та редакції газети «Обухівський край».

    На сесії також розглянуто ряд питань управління майном спільної власності територіальних громад Обухівського району та прийнято рішення про коригування тарифів на теплову енергію для Комунального підприємства  «Обухіврайтепломережа».  

 

« повернутися до списку новин