Обухівська районна рада
Обухівський район, Київська область

Нарада у голови районної ради

Переглядів: 416

Сьогодні, 28 серпня 2018 року, голова Обухівської районної ради Костянтин Шушаков провів виїзну робочу нараду з депутатами Обухівської районної ради, за участю виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Сергія Коваленка, керівників комунальних підприємств районної ради Віктора Устіча та Валентина Власенка.

Приводом для наради є Експертний висновок спеціалізованої організації ПП «Діагностика 2010» за результатами виконання обстеження і оцінки технічного стану будівельних конструкцій та будівлі в цілому, щодо подальшої безпечної експлуатації адміністративної будівлі Обухівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), за адресою: м. Обухів, вул. Київська, 24. Висновок містить рекомендацію, що подальша безпечна та надійна експлуатація будівлі можлива тільки після виконання капітального ремонту по спеціально розробленому проекту спеціалізованою організацією, яка має відповідні сертифікати.

Голова районної ради зазначив, що ситуація критична і не терпить зволікань, адже технічний стан будівельних конструкцій, за результатами проведеної експертизи, визнано непридатними до нормальної експлуатації, працівники та відвідувачі установ постійно наражають себе на небезпеку. Постало гостре питання де тимчасово, на час виконання капітального ремонту будівлі, розмістити управління соціального захисту населення, та як забезпечити в цих умовах його ефективне функціонування.

Депутати ради обговоривши всі можливі і неможливі варіанти, одностайності у вирішенні питання не знайшли. Єдине, що зрозуміло, діяти необхідно терміново.

Комісія оглянула запропоновані варіанти тимчасового розміщення бюджетних установ. Внесено ряд дієвих рекомендацій, щодо термінового виконання робіт, що повинні призупинити подальший процес руйнування будівлі.

На завершення голова ради запропонував депутатам виважено обдумати оглянуті варіанти, а також у найкоротший термін подати, пропозиції розміщення бюджетних установ на час капітального ремонту будівлі по вул. Київська, 24 у місті Обухів.

Як зазначив заступник голови ради Кровкін О.М., вийти із ситуації необхідно так, щоб не руйнувати звичний для працівників та відвідувачів установ уклад.

« повернутися до списку новин