ДЕРЖАВНА УСТАНОВА «КИЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЛАБОРАТОРНИЙ ЦЕНТР МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ» ОБУХІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІДДІЛ ЛАБОРАТОРНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ІНФОРМУЄ!
Станом на 11 годину 23.04.2020р. в Обухівському районі з підозрою на COVID-19 виявлено – 186 осіб, із них не підтверджено - 39, лабораторно підтверджених – 68. Найбільша кількість лабораторно підтверджених хворих в м. Обухові - 30 (в т.ч. с.Таценки - 1), смт. Козин - 21, м. Українка - 9, с. Романків - 4 , с. Красна Слобідка - 1, с. Германівка - 1, с. Нещерів - 1, с. Долина - 1, із них вісім осіб одужали – в смт. Козин - 4,в м. Обухів - 2, в м. Українка - 1, в с. Романків - 1.
Виявлено 385 контактних осіб, які знаходяться на самоізоляції в домашніх умовах під спостереженням лікарів.
Пацієнти з важким перебігом захворювання (пневмонія, загострення хронічних захворювань) перебувають на стаціонарному лікуванні в інфекційних відділеннях базових клінічних лікарень (Олександрівська лікарня м. Києва, лікарня № 3 м. Біла Церква, ЦРЛ м. Кагарлика).
Поширеність коронавірусної хвороби (COVID-19) в Україні в березні-квітні 2020 року характеризується стійким зростанням. За прогнозними оцінками госпіталізації потребуватиме до 15% пацієнтів, в тому числі тяжкий перебіг очікується до 5% випадків.
На даний час відсутнє специфічне противірусне лікування COVID-19.
Медична допомога хворим надається згідно вимог наказу МОЗ України від 28.03.2020р № 722 «Організація надання медичної допомоги хворим на коронавірусну хворобу (COVID-19)» та Протоколу «Надання медичної допомоги для лікування коронавірусної хвороби (COVID-19), затвердженого наказом МОЗ України від 02.04.2020 року №762 та від 10.04.2020 року № 852.
В районі та м. Обухові створені медичні бригади з проведення заборів зразків біологічних матеріалів з підозрою на коронавірусну хворобу. Здійснюється щоденна доставка зразків призначених для діагностики методом ПЛР (полімеразна ланцюгова реакція) у вірусологічну лабораторію ДУ Київський обласний лабораторний центр МОЗ України ( м.Київ, вул.Герцена 31).
В Україні із всіх захворівши на COVID-19 20% складають медичні працівники.
Щоб захистити себе та запобігти інфікуванню і передачі збудника в закладах охорони здоров’я, медичні працівники повинні дотримуватись запобіжних заходів та використовувати засоби індивідуального захисту (ЗІЗ):
1. Протиаерозольні респіратори класу захисту не нижче FFP – 2 ;
2. Захисні окуляри або щиток;
3. Ізоляційний халат або комбінезон.
4. Рукавички.
Згідно Постанови головного державного санітарного лікаря України від 21.04.2020р № 11 "Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) в поминальні дні" місцевим органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування, з метою запобігання масового скупчення людей рекомендовано закрити для відвідування кладовища, крім випадків здійснення поховання померлого, за умови проведення ритуальних обрядів з дотриманням протиепідемічних правил, зокрема, участі не більше ніж десять осіб та забезпечення відстані між присутніми не менше ніж 1,5 метра.
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)