Обухівська районна рада
Обухівський район, Київська область

Засідання Президії районної ради

Переглядів: 225

Сьогодні, 19 листопада, відбулося засідання Президії Обухівської районної ради сьомого скликання скликане з метою погодження питань проекту порядку денного чергової сорок п’ятої сесії Обухівської районної ради.

На засіданні члени Президії розглянули питання, що пропонуються для включення до проекту порядку денного сорок п’ятої сесії Обухівської районної ради, погодили проекти рішень із запропонованих питань. Значну частину питань становлять питання управління майном спільної власності територіальних громад району та питання прийняття із місцевих бюджетів коштів у вигляді міжбюджетного трансферту.

До проекту порядку денного сесії включені питання щодо розгляду клопотань Державної служби геології та надр України про надання погоджень ТОВ «БУДСАЙД», ТОВ «Форватер плюс», ТОВ ««Укрбудінвест ЛТД» щодо отримання спеціального дозволу на користування надрами. Депутатам запропоновано відмовити у погодженні отримання Товариствам спеціального дозволу на користування надрами з метою, члени Президії одноголосно підтримали пропозицію.

Також головою ради ініційовано проведення інвентаризації земель Обухівського району Київської області з метою  виявлення земель, що не використовуються, або використовуються нераціонально, не за цільовим призначенням, виявлення і консервації деградованих сільськогосподарських угідь і забруднених земель.

« повернутися до списку новин