Обухівська районна рада
Обухівський район, Київська область

В Обухівському районі відзначили 74-у річницю визволення України від фашистських загарбників

Переглядів: 331

Сьогодні, 26 жовтня 2018 року, в селі Перше Травня Обухівського району відбувся захід з нагоди відзначення 74-ї річниці визволення України від фашистських загарбників.

Голова Обухівської районної ради звертаючись з привітанням до присутніх зазначив, що 28 жовтня вся Україна відзначає знаменну дату – День визволення України від фашистських загарбників:

«День визволення України від фашистських загарбників - це велике свято для кожного з нас. Ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам ІІ світової війни, партизанам, котрі дожили до цих світлих днів. Уславлюємо всіх тих хто в тилу самовідданою працею наближував розгром ворога і складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати нашу Україну з руїн. Згадуємо всіх, чиє життя забрала війна. Українці ніколи не забудуть про цю трагічну сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним. Ми завжди будемо пишатися подвигом борців за свободу Батьківщини».

Присутні на мітингу вшанували пам’ять загиблих, які поклали голови за мир на українській землі Хвилиною мовчання. Також відбулося покладання квітів до Меморіалу пам’яті воїнам, що загинули у ІІ світовій війні.

« повернутися до списку новин